Prieteni pentru totdeauna!!!!! Chapter 7

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Felicitari Lou.Sunt sigura ca te vei descurca,e cam greu da o sa reusesti.
Him sper sa te faci repede bine,e nasol rau cand te trage curentul.
Ana cred ca sarbatoreste....ce viata pe ea.
Numai la munte stai Nuschu dupa cate vad...bravo tie,deabia astept sa vin si eu la munte.
Pisi tu ce faci?Vad ca esti logata in acelasi timp cu mine si nu zici nimic?
E cam tarziu la voi in romania.Nu ai somn?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

Hello!

Ce activitate slaba.

Lou felicitari pentru job.Cum sa nu te descurci?Doar esti fata desteapta si in plus te sustinem noi .Uite ca iti fac si galerie: hai Lou .Multa putere sa terminati casuta de aranjat,ca noi aici murim de curiozitate
Nuschu super escapada voastra .Distractie placuta la munte daca ajungi .Si la noi e cam mizerie si nu ne incumetam nici unul sa ne apucam sa remediem siuatia.Oricum trebuie sa facem ca luni vin sa ne puna linoleu nou si na...
Him multa sanatate,sa te recuperezi repede!
Ana2 petrecere frumoasa!
Ana1 pe unde esti?

Eu am fost azi la interviu la Brd si ne-au pus o multitudine de intrebari de diferite facturi.A durat interviul 1h si 30 min.Luni vor fi anuntati cei care s-au calificat pentru urmatorul interviu.Sa-mi tineti pumnii.

toate fetele.


Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

Ana1 cred ca am scris cam in acelasi timp,ca acum vad mesajul tau.
e doar 23.30.Asta e ora de somn?Acum incepe petrecrea
Glumesc iti dai seama,ca nu am mai iesit pe undeva seara de la cununia civila,si atunci se facusera cateva luni bune de cat nu mai iesisem.
chiar in curand fac un an de la casatorie

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nuschu spune:

Tinem pumnii, Pisi . Oau, ce intw lung ai avut !!

"Escapada" a fost ciudata, ca am plecat la 10 seara, am ajuns la 12, am turuit pana la 4-5 si am plecat "pa rand, boierule", unii la 7 (direct la birou), altii la 10-11 (pe unde s-a nimerit). Maine, insa, sper sa fie mai asezat.

In plus, m-am cam plicti numai eu .

Va de noapte buna, ca mi-e somn (desi as avea o tema de facut...).

************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

quote:
Originally posted by nuschu


"Escapada" a fost ciudata, ca am plecat la 10 seara, am ajuns la 12, am turuit pana la 4-5 si am plecat "pa rand, boierule", unii la 7 (direct la birou), altii la 10-11 (pe unde s-a nimerit). Maine, insa, sper sa fie mai asezat.


super tare.

quote:
(desi as avea o tema de facut...).


Ce tema?



Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Mama da ce interviu lung ai avut...sper macar sa fi iesit ceva.Iti tin pumnii.
Doar un an faci?Ma gandeam ca mai mult...oricum felicitari si la mai multi.
Ceva special pregatiti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

merci Ana.Nu cred ca facem ceva,ca sincer nici nu mai stiu exact data,trebuie sa verific.Avem impreisa ca suntem dintotdeauna impreuna

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Da stiu sentimentul..si noi avem impresia ca suntem dintotdeauna impreuna.Dar nu pot sa cred ca nu ai tu pe undeva scris acolo.
Eu una am scris pe o agenda in seara cand am iesit prima oara...si in primul an am confundat luna,noroc cu agenda..care saraca acum cred ca sa pierdut.Eu ii zic ca am lasat-o la el acasa el zice ca nu o gaseste.Ce ma supara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

esti scumpa Ana.cred ca am notat,oricum imi amintesc ca eu am vrut sa fie pe 20 august si s-a amanat cu o sapt,asa ca...
pana la ora asta m-am uitat la Match Point si trebuie sa recunsoc ca m-am cam plictisit.nu's de ce.
Dar acum ma duc la culcare!
Somn usor si vise placute tuturor!
Ana tie iti urez o zi placuta.

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Da multumesc.Noapte buna la toata lumea.La mine e deabia ora 20 si sunt singura cu animalele acasa...Pisi doarme pe pat iar snoopy ca intotdeauna se uita pe geam...eu ma plictisesc la calc.Ce pacat ca nu suntem la aceeasi ora logate toate.Ce marfa ar fi,nu?

Mergi la inceput