Prieteni pentru totdeauna!!!!! Chapter 7

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Buna feteleeee....In primul rand vreau sa-i urez lui Nuschu La Multi Ani si tot ce iti doresti,sa fii iubita..
In al doilea rand La Multi Ani Anei ...te pup dulce si sa ai parte de o zi pe cinste.
Va multumesc pentru urari..uitesem ca azi e Sfanta Marie...mi-a amintit surioara de dimineata.
Si sunt asa supi de ziua mea......de fapt mi-a mai trecut.Am fost ieri la servici unde v-am spus ..pe post de liftiera...si deabia am rezistat toata ziua.Mi-a fost un rau...cum nu mi-a mai fost de mult.Mie imi este rau in masini..autobuze..avion..si mai nou lifturi...daca nu am murit ieri inseamna ca nu mai mor.Fetelor am vomat de 4 ori,cred ca se speriau aia de mine cand intrau in lift si ma vedeau ce alba eram...si i-am zis baiatului responsabil ca eu nu mai ma duc si azi.
si sunt suparata ca iar nu am de lucru...imi facusem atatea planuri...ce naspa..asa de sensibila..nu am mai intalnit pe nimeni asa.
Lou spor la treaba stiu si eu cum e sa te muti..ai la treaba...m-am mutat de 2 ori anul trecut.Sa va bucurati de casa iar cand o termini de decorat poate de arati si noua cateva poze cu ea.
Va mai multumesc o data pentru urari si uite va dau si de baut.
Va pupic pe toate


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

Ana uite un ca sa nu mai fi suparata!Lasa ca iti gasesti tu un job nou si mai bun,unde sa nu mai trebuiasca sa versi.Trebuie sa ai numai putina rabdare.Oricum poate o primesc pe sora ta acolo.ce cadouri ai primit?

Lou probabil ca se muta!
Nuschu tu ce mai faci?
Him,Ingerash??

pentru fetele mele dragi

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Pisi nu am primit cadouri...da nu sunt supi din cauza asta....iar pe sora mea nu o sa se duca ca a pus deja un baiat desi eu i-am zis ca poate sa se duca ea...o fi zis ca e mai rezistent un baiat.
Va pup...aaaaaa si sper ca nu te mai dor dintii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns William spune:

Ce facea lumea, neatza la toti, tocmai m-am trezit si am ceva de scris si m-am decis sa fie foarte de dimineatza. In rest ce va pot spune s-ar putea sa plec si eu la mare saptamana viitoare, si sper sa pot sa plec sa merg si eu sa ma balacesc.Pop mareeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

Fetelor pe unde sunteti??
Nuschu te-am vazut logata
Hai ca imi e dor de voi,ziceti ceva!
Pe mine deja m-au sunat,maine merg la interviu

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nuschu spune:

Da, Pisi, eram logata, dar cu treburi "adiacente": am facut poza la oitza si le-am micsorat si le-am pus. Deci... Oitza, tot oitza, a treia poza a Oitzei .

N-am mai intrat nici eu nu mai stiu de ce, in principiu pentru ca sunt pe-acasa mai mult, ieri credeam ca au rezolvat pb cu reteaua, azi m-am dus o ora dimineata si am plecat. Am fost la banca, la platit telefonul, la scoala sa-mi iau diploma, da-s in concediu pana pe 28, am intrat si in cateva magazine fara niciun succes...

Multumesc, Ana1, pentru urari . si-mi pare tare rau pentru problema cu jobul. Important e sa ai incredere in tine, ai obtinut jobul asta, va veni si urmatorul !

Eu chiar si azi am mai primit un mesaj de urari pentru ziua mea. Cu putina fortare, o tin asta o saptamana !

Yeap, e mai liniste pe-aici. Asteptam pozite si povesti de la cei cu noutati, se stiu ei care .

Pisi, bafta cu intw-ul, sper sa le placa de tine si mai ales sa-ti placa tie de ei !


************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nuschu spune:

Fetele, vad ca aveti treaba. Eu citesc din nou, Ilf si Petrov, Douasprezece scaune si sunt foarte incantata, am chef iar de cumparat carti... Am mai citit Vitelul de aur, de aceiasi autori.

Si ne-a venit si o prietena din afara, se pare ca ne vedem tonite .

************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

ŽNa-seara

Vazusi ca-i cam liniste pe aici, dar na fiecare cu alei lui :)

Casuta era asa cum mi-am amintit, adica bestiala . Momentan zugravim (adica zugravu), iar pe vineri seara ne asteptam sa fim gata, sambata fac curatenie iar pe duminica mutam mobilele.. Pe saptamana viitoare ramane aranjatul, decoratul, cumparat una alta etc. etc.


Luni am trimis scrisoarea la universitate, si astept raspuns pe sapt. viitoare iar de la job n-am auzit nimic.. Trebuiau sa sune luni, dar oricum nu conteaza ca am altele de facut momentan :P


Pisi bafta maine la inteviu... Iti tin pumnii
Sa ne dai detalii

Nuschu .. Oita e bestiala
Spor la citit

Ana
Te inteleg.. Si eu sunt mai sensibila (am angst de inaltime, rau de masina, autobuz etc. etc )
Tti tin pumnii sa-ti gasesti altceva si sa fie mai bine[


la toate

p.s. Ana2 e pe forum da pe aici nu da
Nici cum a fost in vacanta, nici poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Ce zgripturoaica e Louisea ..aveam calc deschis...sunt plecata de la 18 la cumparaturi pentru petrecerea de vineri(atunci serbez sf. maria)....m-am usurat de banii castigati la greci si inca mai am de luat tortul, prajiturile.....

Duminica am iar petrecere......:sfintire de casa noua, ziua tatalui meu si cununia de argint!!!!

Sambata apar rubedeniile......va dati seama ce chef o sa am de ele (nu ca in alta situatie am mai mult chef)......


la voi am scris cel mai mult dar probabil ca dau copy/paste si pe la alte subiecte ca nu mai am chef deloc sa reformulez...va puuuup!


Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

Hello Hello!
Mai bine asa cand mai scrie lumea
Nuschu am vazut oita care este tare fruoasa.Sa ai grija bine de ea .Super cartile.Eu nu am citit inca,dar am mai citit si auzit una alta si sunt bune ambele carti.Spor la cumparaturi de carti,sa ne zici ce ai luat
Lou sincer abia astept sa vad casuta,in poze evident .Te bucuri ca oita este asa de frumoasa?? Ai rezolvat cu buletinul si pasaportul?
Ana2 iar petreci?Te-ai molipsit de la Will,nu?!

Fetelor eu nici macar nu am depus CV-ul la astia care m-au sunat.Macar am gasit niste info despre ei si nu pare chiar nasoli.Sa vad maine despre ce este vorba.Oricum o sa fiu in dubiu ca mai intai trebuie sa gasim o solutie sa ne mutam,sa stea cineva cu Matei sau o gradi,nici nu stim.O sa vedem,oricum maine este numai un interviu

Va pup dulce pe toate si mai vorbim!

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput