Steamer / dispozitiv de fiert la abur

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Fiindca subiectul e deschis de anul trecut as fi recunoscatoare daca ar exista niste opinii mai recente vizavi de Aparatul de gatit cu aburi.

Din ce am vazut pe siteurile de electrocasnice oferta e cam firava.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Ce inseamna refurbished?

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Am buba!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Nu stiu foarte bine insa sunt produse care au avut vreun defect, au fost reparate si puse in vanzare......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristicross spune:

eu am Steam Gourmet de la Quelle .ESTE EXACT LA FEL CA CEL DIN RECLAMA.Problema este ca nu poti sa faci supa in el.De aceea eu mi-am achizitionat oala Zepter (sotul nu stie cat am dat pe ea) si in ea poti sa faci si la abur si supa (tb sa-i dai si lichide la copil).Avantajul este ca nu se evapora nimic, deci nu se pierd prea multe vitamine.de asemenea mi-am luat pompa de vidat zepter si videz supa, astfel ca rezista mai multe zile fara sa piarda vitaminele si gustul ramane la fel ca in prima zi.
Daca vrei sa-ti iei ceva sa te tina o viata ia-ti Zepter, daca vrei sa te tina juma de an ia-ti Steam (la al meu a inceput sa curga apa din el)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karmina76 spune:

Cris,cat aidat pe oala Zepter?

Eu as vrea sa stiu retete cu legume la abur.Dupa ce le fierbeti la aburi,cum le "legati "?La pitic(11 luni)cum pot sa i le pregatesc,cu ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

quote:
Originally posted by cristicross

eu am Steam Gourmet de la Quelle .ESTE EXACT LA FEL CA CEL DIN RECLAMA.Problema este ca nu poti sa faci supa in el.De aceea eu mi-am achizitionat oala Zepter (sotul nu stie cat am dat pe ea) si in ea poti sa faci si la abur si supa (tb sa-i dai si lichide la copil).Avantajul este ca nu se evapora nimic, deci nu se pierd prea multe vitamine.de asemenea mi-am luat pompa de vidat zepter si videz supa, astfel ca rezista mai multe zile fara sa piarda vitaminele si gustul ramane la fel ca in prima zi.
Daca vrei sa-ti iei ceva sa te tina o viata ia-ti Zepter, daca vrei sa te tina juma de an ia-ti Steam (la al meu a inceput sa curga apa din el)

cris


Eu il am pe www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/B0002KPXN2/ref=nosim/opina3-21?SubscriptionId=09FVDRT8TEJ64C2A7Y02" target="_blank">acesta,poti sa fac si supa adica are Saftauffangschale ,un vas unde se pastreaza sucul legumelor "aburite".Sunt f multumita de el.

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristicross spune:

pe oala zepter am dat 225 eur si am luat-o de 5.8 litri.Poti gati in ea si mancare putina si multa pt toata familia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

eu am un aburitor de la KENWOOD, recunosc ca nu l-am mai folosit de ceva timp dar 'abureste' legumele si carnea foarte bine. Carnea iese suculenta' si legumele pastreaza o aroma foarte puternica. Seamana cu cel de la tefal si cu cel de la Teleshopping ca sistem.

Eu ti-as recomanda sa dai o raita pe la Carrefour sau alt hipermarket similar si sat-ti faci o idee despre diferitele marci si preturi.

12s + Sophia 80%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Mi-am luat STEAMER !!!!!!

se numeste Moulinex AMA 543 si l-am gasit in Metro la 140 RON. Are 3 vase. De-abia astept sa-l incerc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

azi am comandat si eu la promoprice produsul:

http://www.promoprice.ro/produs.php?categId=67&subcategId=289&id=2420&sursa=subcategorie&id_sursa=289

sa vedem cat va fi de bun!

au garantie 1 an de zile!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput