despre sport de ce nu?

despre sport de ce nu? | Autor: crinuta

Link direct la acest mesaj

Ma gandeam ca daca tot avem atatea subforumuri, despre cam tot ce ne intereseaza, de ce n-am avea si unul despre sport?
Stiu ca cei mai multi forumisti sunt femei, dar si printre noi sunt pasionate ale sportului, asa ca... why not?

E o sugestie.

Crinuta si Rayan


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

E cumulat cu forumul de lectii si know how! Probabil nu stiu multe fete, dar daca ar aparea subiecte banuiesc ca le-ar muta moderatorii acolo si s-ar afla, dar nu am vazut asa multe discutii pe teme din astea asa ca sincer nu vad utilitatea unui sub forum separat.

Cristina si ghighiloi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Se poate, eu nu am vazut inca nici un subiect despre sport si nu ma refer la subiectele din perioada Olimpiadei, care oricum erau la Discutii generale.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Cred ca s-a dat noua denumire a forumului respectiv in perioada cu meciurile Stelei dar nu sunt sigura. Oricum, nu de mult se numeste asa, probabil tocmai in ideea ca daca apar subiecte de gen sa fie duse acolo. Dar repet...nu prea se deschid astfel de topicuri si probabil de aia nu se vede sectiunea "sport".
Pentru impatimiti s-ar putea revigora subiectul cu Steaua ca tot e meci mare zilele astea.

Cristina si ghighiloi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Eu as zice ca ar merita mutat la forumul cu birfe, ca la know-how se pierde printre subiecte "serioase". Eu mi-s fan gimnastica si patinaj si as discuta cu drag cu alte fete impatimite .


-------------

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

nu cred ca un subforum despre sporturi e asa de cotat... dar Admin stie mai bine de trebe sau nu
toate cele bune



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by aschiutza

Eu as zice ca ar merita mutat la forumul cu birfe, ca la know-how se pierde printre subiecte "serioase". Eu mi-s fan gimnastica si patinaj si as discuta cu drag cu alte fete impatimite .







Hahaha, si eu tot fan patinaj, gimastica, dar nu numai.
Zilele astea m-am uitat la inot, la atletism. Ma mai uit si la scrima, handball si lista poate continua.


-------------

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar





Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Pe vremuri Know how se chema "Interzis femeilor" (opusul la Femina Intim). Acolo erau numai subiecte tehnice si de sport.


Cu respect,
G.

Suntem urate... si ne tarim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by joxy

Pe vremuri Know how se chema "Interzis femeilor" (opusul la Femina Intim). Acolo erau numai subiecte tehnice si de sport.


Cu respect,
G.

Suntem urate... si ne tarim!



Daaa, siguur, shi va uitatzi voi, barbatzii, cu mare drag shi spor la patinaj shi gimnastica Nu-mi amintesc de nici un subiect despre sporturile astea, considerate feminine, in forumul veki, de fapt, din cite imi amintesc, emoticonul care insotzea numele forumului era asta ...sau asta ?...

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

iren are dreptate,imi aduc si eu aminte de vechea versiune a forumului...
se vorbea numai despre calculatoare si fotbal acolo...



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

subiectul despre Steaua exista si acum si e in voga dar la forumul "prieteni dintotdeauna".


Dana

Mergi la inceput