jurnal??? + glow?

jurnal??? + glow? | Autor: daniella4

Link direct la acest mesaj

Buna. Am si eu doua intrebari, daca nu va este cu suparare:

1. De vreo 2 zile am observat ca au aparut in dreptul numelor niste semne cu jurnal...ce e cu el?
2. Cand ne glow-aim numele exista niste numere pe acolo, de la 1 la 5, ce-i cu ele?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

numerele sunt intensitatea de la glow - este un subiect la anunturi ce tine strict de glow, acolo vezi care e mai bun si ce intensitate sa folosesti sa nu apara o pata de culoare doar pe nume.
jurnalele cu iconita de carte, sunt pt cei ce vor sa isi faca un jurnal on line, sa fie mai usor sa gasesti jurnalul lui X, daca vrei s avezi ce sc la jurnal, mergi la un post de a lui si apesi aoclo, e identic cu obtiunea de album, care se putea dezactiva daca nu vroiai album.. la fel admin ar putea face cu jurnalul, o obtiune la porfil, unde sa il putem dezactiva daca nu dorim sa apara acea carticica.

toate cele bune


quote:
Initial creeata de daniella4

Buna. Am si eu doua intrebari, daca nu va este cu suparare:

1. De vreo 2 zile am observat ca au aparut in dreptul numelor niste semne cu jurnal...ce e cu el?
2. Cand ne glow-aim numele exista niste numere pe acolo, de la 1 la 5, ce-i cu ele?

Daniella si Alexis 18 nov 2004

"Da-mi Doamne puterea sa schimb ceea ce poate fi schimbat, taria sa accept ceea ce nu poate fi schimbat si intelepciunea sa fac diferenta"




Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Multumesc, Gabriela.
Subiectul legat de glow la ce anunturi il gasesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

iacata subiectu ... spor la citit Efect Glow


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Gabriela,

Mergi la inceput