Lucru manual - arts & crafts

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lady_in_red spune:

WOOOW!!!Va ador...mi-ati bucurat ochii...si nu numai...Diana..de abia astept...incerc sa contribui si eu cu ce am...recunosc ca sunt o pasionata in domeniu dar nu prea am timp

Prostul pana nu-i fudul/
Parca nu e prost destul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vianne spune:

Diana Mirela, am primit! Multzam din suflet

Ideea cu schimbarea titlului mi se pare buna, sa stii.

Week-end fain sa aveti!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
http://community.webshots.com/user/alinavillanova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ileana2000 spune:

Bufnite feng-shui
V-am descoperit de putin timp,ma bucur ca existati!Imi plac mult bijuteriile voastre,sunt superbe!Eu sunt incepatoare,nu am facut decat 2 accesorii pt.mobil.Sa-mi spuneti daca va plac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ML spune:

Pentru cine are timp, aruncati un ochi si aici pentru idei (sunt si niste globuri, genti, etc.). Felicitari minunile voastre (globuri, genti, tablouri cu seminte...) si spor la treaba!

http://www.creaclic.ch/

"Ce verde era valea mea!" (poze)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaD29 spune:

Ileana vad ca nimeni nu zice nimic de bufnitele tale dar mie imi plac si banuiesc ca e destul de migalos sa le faci ,eu te felicit si iti spun sa perseverezi ,daca iti place ceace faci continua
ML interesant siteul propus ,pacat ca nu prea ma descurc cu cititul,din albumul tau mi-a placut foarte mult trandafiri in frunza
Pupici si astept vesti proaspete cine ce a mai facut

ce pot face doua maini dibace http://www.sireneanee.3x.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ML spune:

[quote]Originally posted by DanaD29

...din albumul tau mi-a placut foarte mult trandafiri in frunza

ce pot face doua maini dibace http://www.sireneanee.3x.ro

/quote]

Ha, ha! Facuti la inghesuiala in vacanta. Ai Livianei sunt reusiti.

"Ce verde era valea mea!" (poze)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramoneloo spune:

Va felicit inca o data,fetelor!Tot ceea ce va iese din manutze e f frumos;bijuterii,posete,globuri...Eu mi-am facut o lista cu accesorii si saptamana aviatoare o sa lansez si comanda.De-abia astept sa ma apuc si eu de mesterit,cred ca la inceput o sa-mi iasa un ghiveci,dar na,am ambitie:)Tot de pe alex o sa fac si eu comanda,iar margelele de pe un alt site.Nu am gasit o margea cat de mica,am intrat prin mercerii...macar aveau sireturi:)
Uite,cat am lipsit,am ratat schema cu spirala,am incercat sa o dw dar imi spune ca nu mai este valabil link-ul nefiind activ pt o anumita perioada de timp:(
Spor la munca in continuare fetelor si multa,multa inspiratie.Albinutzelor:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Ileana, faina bufnita ta. Cat timp ti-a luat? Ca vad ca e migaloasa rau. Ce idee super ai avut!
Diana Mirela, saru'mana mult pentru mesaj. L-am primit si sunt incantata de modele. Mai ramane sa le si incerc.
Eu acum sunt cu tricotatul. Lucrez la vreo doua pulovere pentru copii ca sa le fac cadou ca acusica le vin zilele de nastere.
In rest, visez sa ii fac camera lui fie-mea. As vrea sa ii pictez peretii si sunt in pana de idei. Parca nu as vrea cu printese, castele. Altceva. Poate ma ajutati si voi cu un sfat.
Globuri nu am mai facut. Mai am vreo doua goale care le tot ocolesc sa le imbrac. Ca nu stiu cum sa le fac. Iar pe net nu am vazut nimic din ce am fabricat eu ca sa ma mai inspir si eu.
Ramona, spor la margelit. Asteptam poze cu creatiile tale.
Ah, am pus si eu doua ornamente pe Ebay si nu s-au vandut. Unul din ele a fost globul cu perle. Nu-mi vine sa cred ce rahatisuri se pot vinde, pe ce da lumea bani. Imi spunea o prietena ca globurile facute de mine sunt pentru brazi mari, de institutii, Mall-uri, nu de apartament. Asa ca m-am cam desumflat. De-aia nici nu mai stiu cum sa le impodobesc.
Numai bine.

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaD29 spune:

Buna dimineata,am tot vazut ca se vorbeste pe aici de vanzarea unor produse....eu am reusit sa vand cate ceva pe www.okazii.ro dar nu merg vanzarile ca pe ebay iar de aici din Ro cam greu sa vinzi sau sa cumperi ceva de pe ebay.Atentie insa ca pe okazii.ro pe langa lumea buna si de calitete sunt si foarte multe persoane neserioase si cel putin dubioase
Pupici si spor la lucru

ce pot face doua maini dibace http://www.sireneanee.3x.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:

Fetelor, imi pare rau ca nu am mai intrat pe aici, dar am fost in pana totala si de inspiratie si de timp... Am mai terminat cate ceva, am sa le pun maine pozicile.
Sa raspund din urma, ma intreba cineva de pretul posetelor, sincer iti spun ca era descurajator ( daca vrei sa le faci tu) de mic, cam 15 euro, magazin indian,,,ma gandesc cu cat le procura ei...Si bijuteriile de acolo costau la fel de putin...Nope, asta e

Mai revin maine, pupici si noapte buna!

LE: Am revenit Am pus pozele la noile mele "creatii" : un colier negru, portocaliu,
rosu,argintiu,si o bratara Cam atat, mai am cate ceva de terminat dar trebuie sa mai cumpar margelute culoarea aia ( sper sa mai gasesc...)

Cam atat, spor si multa inspiratie!!

-------------------
Diana

Mergi la inceput