All about Constanta (78)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Am auzit ca e un virus...speram sa nu plecam cu el in Us... si ca ne va ocoli...
Bine macar ca nu face des (deocamdata)...si ce ma bucuram ca mai pusese niste kile pe el...acu le da jos imediat!

Roxa, cat de mare i-ai facut patul? Ca noi avem unul de 120 pe 70 (cam asa ceva) si cred ca si noi il vom schimba...ca ii place sa doarma intins si nu are loc (de asta credem noi ca pe la 3-4 noaptea aterizeaza la noi in pat!!!)

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga



varsta David

poze David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani Tatiana!!!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga



varsta David

poze David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Tatiana, de ce n-ai spus, deci si tu tot leutza? La multi ani! si tot ce iti doresti!


Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Sanzi, patul e de 2m....sa se tot intinda in el! de la babydesign, ff frumos. si tare prompti cei de la Dodo....ca de obicei!
cum e David azi? viroza trece in maxim 3 zile asa ca nu cred ca e cazul sa te ingrijorezi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Ieri dimineata a inceput cu dureri de burtica, apoi voma (dar cred ca de sila...) si pana azi 2 scaune apoase...partea buna e ca nu refuza mancarea...putin cate putin...dar mananca si bea ceai de menta la greu!!!!
Sper ca pana maine sa fim ok...o sa ma duc azi sa ii cumpar hidrasec...

Mama...ce pat mare!!! hihi...pe asta il are pana cand vine cu fete in el
Pat cum mai e? El doar a vomat? Sau a avut si scaune moi?

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga



varsta David

poze David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

roxa, nici eu nu le arunc de tot si nu pe toate.depozitez in uscator ca nu se stie....o surioara...un fratior.plus ca mai am si de la gemene o gramada.numai pat i-ai comandat?eu la anu vreau sa-i fac tot dormitorul pentru el, dar vreau putina mobila ca sa aiba loc de joaca.vreo adresa ceva cu mobila de copii?
la multi ani, Tatiana!tot binele din lume, sanatate si fericire.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Sanzi doar voma, fara diaree. e ok ca nu refuza mancare, e spre bine inseamna. mai ales daca bea si ceai de menta....nu iti face probleme. numai sa nu va duceti azi la plaja ca e mediu propice reaparitiei simptomelor.
Adriana, i-am luat de la baydesign, te poti uita pe babydesign.ro. au distributie in Constanta la magazinul Dodo. aveam nevoie de pat si de niste polite. comoda si dulap avem si sunt ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyyy spune:

buna fetelor ,,, caut un dermatolog bun , aveti idee de vreunu,,,,?va pup si LA MULTI ANI ! celor sarbatoriti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


am lipsit si eu ceva vreme din motive tehnice si sper in continuare sa am cat mai rar astfel de surprize.
Leditia n-am apucat sa te felicit de ziua ta asa ca o fac acum"La multi ani si multa sanatate!"
La multi ani Tatiana!Cat mai multe bucurii alaturi de cei dragi!
Am citit de pitici si sa stiti ca si Mariuca a avut doua zile aiurea dar si-a revenit repede. Din fericire fara febra.I-am dat doar metoclopramid si a fost ok.
Abia astept sa-mi fac timp sa va mai aratam cateva poze cu noi.Am avut musafiri si am avut cu cine merge la plaja.Au fost cateva zile excelente pentru Mariuca.A avut cu cine se juca.
Babyyy o sa-ti trimit un PM.Este dr. la care am apelat si eu pentru Mariuca candva.este singurul dermatolog pe care il cunosc.
Adinutza de ce pacalesti copilul?Mai bine un telefon si ne vedem.
va pup si pe curand!


www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns July spune:

Ma bag si eu in viteza!

Scuze,chiar daca-i tarziu,Roxi,multa,multa fericire alaturi de puiutul vostru,sa va faca viata de vis-o BUCURIE pan'la adanci batraneti sa va fie!LA MULTI ANI!,Pat.
Tatiana,Leditia si toate celelalte care si-au aniversat zilele de nastere LA MULTI ANI!.

Sanatate multa puiutilor!
Sinzi,eu ii dau si Ecoflorina ptr.refacerea florei intestinale,1 flac./zi.

Mai,fetelor,daca va intalniti poate-mi da cineva si mie mesaj ca eu intru mai rarut din lipsa de timp.
Crix,cica pediatra ar fi o.k.de la gradinita aia.

va pup,July

Mergi la inceput