All about Constanta (78)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna seara
Gabi imi pare rau de tragedia ta, condoleantele cele mai sincere. din pacate nu stiu cu ce te-am putea ajuta....daca ai vreo problema asteptam sa te anunti. sper sa se rezolve toate cat mai repede.
va multumesc din suflet pentru urari, sunteti niste dragutze. aveti aici pozele de la petrecere: http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=552684412&ran=15624
Adriana sanatate multa, sper ca te simti mai bine.
Ema cand vine sotul tau?
va pup cu drag si va doresc o seara frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Gabi, imi pare tare rau ca a trebuit sa aflu vesti despre voi in acest fel( noi ne stim de la Dragalasi de 2004). Sincere condoleante.Eu lucrez in Spital la serviciul tehnic si-ti pot spune mai mult ca sigur ca in we morga este inchisa, nici paznic nu este. Din pacate nici telefonul unui anatomist nu-l stiu(candva la tata l-am avut). Tel. meu este....... Maine(luni) dupa ora 9, sigur ma gasesti in spital si incerc sa va ajut!

Poze IULIE !
Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Gabi,sincere condoleante.
Roxa,am vazut pozele,a crescut Patricksi mamele ce bine arata.sotul meu vine maine seara.
va pup,noapte buna.


de fetitza cu funditza,zisa piticotul urias umblaretz

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna dimineata.
gabi, sincere condoleante.
mada, iarta-ma pentru ieri ca nu am mai sunat, dar nu mai aveam cum sa vin ca pe sotul meu l-au chemat de urgenta la munca si mi-a luat si masina.daca nu reusesc sa fac rost si daca mai vrei il iau cand va intoarceti.distractie frumoasa la munte.
roxa, super pozele.Pat e un dulce.ma intereseaza si pe mine unde ati serbat ziua(daca nu e secret) ca se apropie si ziua lui razvan si nu vreau parca sa fac acasa.
eu ma simt mai bine.parca eram lesinata.am reusit sa mananc mai bine daca mi-a trecut, dar numai mancaruri usoare.mai am o saptamana si intru si eu in focuri ca vine soramea, asa ca la sfarsitul saptamanii curatenie generala scrie pe mine.
va pup pe toate si o saptamana cat mai usoara.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineatza!
multumim pentru complimente, totul a fost intr-adevar foarte frumos. spre deosebire de ziua de azi care a inceput cu miorlaieli la 5 dimineatza (dupa ce a adormit la 10) si a continuat cu tropaieli prin casa, adormit la 6.30 si la 7.30 vomitat laptele. cred ca vrea sa imi arate ca asa e dupa 2 ani
Adriana nu e nici un secret, este un loc descoperit de Kati, pe langa delfinariu. e o casa aranjata tocmai pentru acest tip de "manifestari stiintifice" , se numeste club reclama - reclama mascata . ne-am simtit excelent si cred ca si fetele iti pot spune ca e ff frumos. daca te intereseaza iti dau numerele de telefon.
Tania pui sterge nr ala de mobil......stii tu de ce! ce fac printesele?
ma duc sa ma tratez cu ceva cafea....revin!
o saptamana frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Am si io o rugaminte...
Cunoaste cineva un notar asa bine incat sa poate sa imi faca o declaratie de scoatare a copilului din tara fara ca tatal copilului sa fie prezent? (poate doar la telefon....)
Ca se pare ca vom sta aici mult si bine daca nu reusim...

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga



varsta David

poze David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Buna!

Gabi, sincere condoleante!

Noi am avut un week-end cam agitat, am fost prin plimbari, am lovit masina (un picut, asa , sa capat experienta), azi noapte am fost la o nunta. Asta e ultima sapt. la serv. inainte de concediu, abia astept sa dorm pana la 9 ( vise, ca mai tarziu de 7, Stefan nu stie sa se trezeasca)

Sanzi, declaratia aia poate sa o dea si la consulat. Poate e mai usor asa? Voi mai iesiti prin parc? Poate ne mai vedem si noi inainte sa plecati.

Adriana, iti pot imprumuta eu premergatorul, doar sa imi spui cand si cum.


Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

cornelia,l-am pierdut pe cel de la madalina.mie imi trebuie oricum 2 ca sunt gemene, dar daca nu gasesc e bun si unu.fac cu randul.sora mea vine cam pe 10 in constanta.deci daca nu-ti trebuie, ti-l inapoiez la sfarsitul lui august.oricum il iau de la tine atunci mai aproape ca eu nu mai am loc de nimic in casa.multumesc mult.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Salutici!
Roxa, sa traiti! Bibica este bine, de cand cu bona n-am mai avut nici o problema...Aseara am fost la opetrecere de bebei cu ea si a fost tare cumintica, chiar sfioasa... nu ma asteptam..In schimb a fost cumplit de cald...
Pe Anduta am luat-o la mitingul aviatic si mi-a facut un soi de insolatie cu vomitat si temperatura. Azi-dimineata era ceva mai bine.
Reprezentatiile aviatice italiana , turceasca si spanilola au fost cele mai cele....

Gabi, azi m-am interesat la morga si se pare ca fratele tau a fost deja transferat la morga cimitirului central de vineri...am asteptat telefonul tau, dar probabil ca numai de forum n-ai mai avut chef...D-zeu sa-l odihneasca pe fratele tau!

Fetelor...o intalneala in Parc nu reusim sa mai facem...? hai sa ne mobilizam...

o saptamana minunata!

Poze IULIE !
Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Sanzi daca nu rezolvi pana dupa-amiaza vb la telefon, da?
Tania e ok Anduta acum? sper sa fi trecut insolatia. e adevarat ca a fost tare cald sambata.
se pare ca si Pat a luat un virus, dupa voma de dimineatza a mai vomat o data pe la 12...s-a trezit din somn....urata vreme! asa ca e pe regim si sa vedem cum evolueaza.
Cornelia bine ca voi sunteti ok. Stefan doarme bine? hihihihi ce planuri marete de somn ai.....eu sper sa te lase si altii sa le implinesti!
pupici tuturor.

Mergi la inceput