Sa testam creme de zi - experiente impartasite

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani_da spune:

Clarins, cremele pt ten sensibil
Dezamagire majora : Clinique
Descoperire f placuta : gerovital h3 pentru ochi si Supliform pentru cleulita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

gerovital h3 crema de zi sau Apidermin.Mie mi se par excelente amandoua.

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia718 spune:

Subscriu si eu la Gerovital H3 pt. ochi. Este extraordinar! De ani de zile il folosesc si nu ma pot dezlipi de el . Am incercat o groaza de alte creme pt. ochi, dar nu se compara cu Gerovitalul. De curand am primit o mostra de gel pt. ochi de la L*Occitane si mi s-a parut super, l-am folosit cateva zile si mi-a dat o senzatie de racoare si calmare a zonei din jurul ochilor grozave! Dar de Gerovital H3 tot nu ma despart...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teolina spune:

Alexia, tu de care gerovital folosesti: cel produs de Farmec Cluj sau cel facut in Bucuresti de Gerovital Cosmetics? Folosesti crema sau gelul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Eu tocmai am inceput Gerovital Plant crema hidratanta de zi si sint chiar incintata. Arata altfel fata de Gerovital Plant cel de mai demult. Pe vremea cind isi lua mama era o crema verde, nu mi-a placut niciodata. Sint chiar impresionata de cremuta asta.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teolina spune:

Subscriu si eu la Gerovital Plant Crema hidratanta!
Este poate crema mea preferata; si cea de dinainte, cea verde , imi placea la fel de mult, poate chiar mai mult un pic decat cea de acum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msemcu spune:

Chiar m-ati facut curioasa cu crema asta de la Gerovital. O sa o caut si eu sa vad cum e. Dar intreb si eu ca Teolina, despre care Gerovital vorbiti? Cel fabricat la Bucuresti sau cel de Cluj?

Mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia718 spune:

Cel de la Cluj. Si folosesc crema, pt. ca, pe cat de mult imi place, pe atat de mult imi displace gelul. Ramane o pelicula lucioasa in jurul ochilor, ca toata lumea ma intreba daca am plans. Cat priveste Gerovitalul acela hidratant, de fata, sa stiti ca mie parca mai mult imi placea "crema aia verde", adica varianta dinainte. Si formula asta... gel-fondant, mai noua, imi place, dar cea veche parca imi placea si mai mult, era mai... crema, simteam ca-mi hraneste pielea mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ganda spune:

Folosesc L'oreal Happyderm si imi face foarte bine. Asta dupa lungi cautari. M-ati facut curioasa si pe mine cu Gerovital. Poate o voi incerca.

Mergi la inceput