Sa testam creme de zi - experiente impartasite

Raspunsuri - Pagina 64

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui korryna_tm

Ca a venit vorba despre creme organice si bio, etc - a incercat cineva cremele de la L'Occitane?

Eu mi-am luat cremele pe baza de masline si pe cele cu Imortelle, dar de unele sunt multumita, de altele mai putin. Si oricum nu mi se pare ca se compara cu cele de firme dedicate de cosmetice.


eu am avut niste testere de la L'occitane...nimic schimbat...nimic deosebit ...am avut si de zi si de noapte

EDIT: am testat pt ochi

crema de maini mi se pare bunicica,

mom pt fata folosesc Clarins cu tonner clains, si seara numai ulei cu lotus care e super

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissyMiss spune:

Citat:
citat din mesajul lui Allure

Citat:
citat din mesajul lui ANITA75

Allure ,faci sport in aer liber sau in sala


momentan, nici una, nici alta
fac acasa dupa dvd-urile P90X (12 la numar)
vara ies la alergat in locuri special amenajate.
la gym am renuntat deocamdata ca erau bani aruncati pe fereastra..cind te duci acolo numai de sport nu iti arde...cu atitia masculi imprejur.. e greu sa ma concentrez si sa transpir ca porcu'.
nu mai spun ce economie de $70/ luna!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

"To lengthen thy life, lessen thy meals" Benjamin Franklin

"Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X

www.youtube.com/watch?v=fbwO7RAfwS4&feature=related/" target="_blank">my target :)

www.flickr.com/photos/42726167@N06/sets/" target="_blank">halfway there

au ajuns cremele?la ce pret sunt?si pentru ce mai exact!??
buna,sunt noua pe aici..am tot citit la subiect,si acum ma gandeam sa intreb si eu...am avut probleme cu tenul din generala , de la 12 ani ...am folosit tot felul...dar degeaba, acnee,si iar acnee..ba trecea ba revenea..nu era una vulgara, mai degraba "enervanta"...am tenul mixt/gras si chiar si acum, la 24 ani, am probleme..si anume, tenul sensibil, imi apar puncte negre, umblu la ele, si cea mai minora zgandarire imi apare u cos, si de la stres,ba nervi, cine stie,depinde de zi tot "insist" si ma trezesc cu pete de toata frumusetea...acum fata imi arata cat se poate de bine din ultimii ani, si anume folosesc gel spumant de la ivatherm, si am descoperit niste fiole de la floritene, cele pe baza de zmeura si aha. buuun, mi s-a linistit tenul,incep de-mi dispar petele, dar acum vine partea grea,am nevoie de o crema de hidratare, dar mi-este frica sa nu iau una nepotrivita, ca am mai avut experiente si mi s-a ingrasat tenul mai tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia718 spune:

Mie trebuie sa-mi soseasca zilele astea un colet cu niste creme de la Gerovital H3, din noua gama, Evolution. Crema de zi, de noapte si ceva exfoliant-masca. Am auzit numai lucruri bune despre ele, sa vedem la "proba practica", daca sunt bune de ceva sau am aruncat banii pe geam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

ce stiti despre teea tree? mi-am luat de la oriflame pt pete ,cosulete,a folosit cineva?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

salutare fetelor. iertare ca dau buzna la voi, dar am o rugaminte. stiti daca se pot comanda produse M.A.C. pe internet? au vreun site al lor caci eu mi-am prins urechile aici si nu gasesc nimic.

Oana 38+ - Maria-Emilia
AMR 1+
poze
*mamica unui fluturas*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

cum vin in tara vreau sa incerc Gerovital-ul anti aging ca-mi recomandati si unde anume gasesc? farmacii, mall-uri ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rose_selavie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanka80

salutare fetelor. iertare ca dau buzna la voi, dar am o rugaminte. stiti daca se pot comanda produse M.A.C. pe internet? au vreun site al lor caci eu mi-am prins urechile aici si nu gasesc nimic.

Oana 38+ - Maria-Emilia
AMR 1+
poze
*mamica unui fluturas*




Aici sunt toate produsele M.A.C. :

http://www.maccosmetics.com/product/spp.tmpl?CATEGORY_ID=CAT154&PRODUCT_ID=363

sunt f bune, eu am devenit addicted . Jos la custmomer service ai toate info legate de comenzile online.

22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

rose_selavie multumesc din suflet de site. m-ai salvat caci eu nu gaseam nici intr-o mie de ani. tu ai facut comenzi on line la ei?

Oana 38+ - Maria-Emilia
AMR 8 zile
poze
*mamica unui fluturas*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rose_selavie spune:

Draga Oanka cu mare placere. Eu le iau de aici din magazin, de pe site n-am comandat.


22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

cine ma ajuta si pe mine , in legatura cu gerovitalul H3.... care e antiaging? si pt tip de ten mixt/gras, e mai buna cea semigrasa?


Mergi la inceput