Copilasi din 2002 (26)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Gabb,

Vreau si io parola pentru album, please... sa pun si io o poza doua colo sa.

Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

caprioara ti-am trimis Pm

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Nina, Sanzi, ma bucur ca va place bicicleta lui Andrei (si Andrei), i-am luat-o mai mare fiindca el e inalt si creste repede!
De pedalat va pedala de duminica incolo in parc in Herastrau, sau in Floreasca iesim noi.
Pana duminica el e la mama, mama n-o sa iasa cu el sa alerge dupa bicicleta, iar duminica mergem la picnic cu cativa invitati, printre care si nasii lui Andrei (Ana-Maria222). Va fi partea a II-a a zilei lui Andrei (fara tort, ca nu am cum sa-l car acolo, ca se topeste).
Nina, petrecere frumoasa sambata, la ziua Patriciei. La Multi Ani si multa sanatate !
Nicole, ce chestie cu rugaciunea la masa la Julian la gradinita! Andrei era obisnuit de mama, ca dupa masa sa multumesca lui Doamne-Doamne ptr. masa. De cand e la gradinita nu mai face asa fiindca la gradi nu-i pune nimeni (fiindca sunt copii de diverse religii si au zis ca nu pot face asta!). Dar e frumos! Ma bucur ca Julian e bine!

Catalina & Robert-Andrei (4 ani)
Poze aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Gradinita lui julian e una ce apartine de biserica, deaceea se bune accent pe rugaciune inainte de masa, eu am ales sa fie in cadrul biserici, pt ca e privata si se ocupa mai bine de ei decat la stat unde e invazie de mexicani nevorbitori de eng.
Da, se pare ca a fost doar o usoara insolatie
Fetelor revin mai tarziu cu alte comentari, am te termainat treaba si bagajul ... avem iara-si o mini vacanta la munte... abea astept.



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

Buna seara!
Noi suntem in concediu asa ca am fost mai mult plecati decat pe acasa. Intr-o zi la Bacau, apoi la Brasov...in rest ne-am gasit activitate in oras..
Ana se simte bine in vacanta are multa "treaba" , abia o conving seara sa intre in casa.
Katty - felicitari lui Robert si petrecere frumoasa in continuare
Nina - aniversare frumoasa si voua, La multi ani! Ptricia

Weekend frumos tuturor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Salutare!Analizele lui Liviu au iesit bine. Imi faceam probleme de scos amigdalele si cica pot sta linistita, poate face pana la 10 episoade de angina pe an, cu conditia sa nu fie cu puroi, streptococ, stafilococ. Asa ca ne-am linistit.La mare inca nu am plecat dar mai are sotul ceva probleme de rezolvat si speram ca peste o saptamana sa reusimLa salina nu mai mergem acum, e prea cald afara si in salina prea rece si nu sunt bune astfel de diferente. Asteptam toamna pentru salina.Vom mai merge in schimb din nou la Cimpulung si va sta si sotul cu noi cateva zile ca sa ne plimbe pe la Bran, Voina si alte imprejurimi.


fara drept de semnatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daisy spune:

Ya-HOOOOOOOOOOOO!!!
Va salut frumoaselor!

Revenim si noi dupa luni de tacere....

Noi tocmai am incheiat Stampede-ul, sarbatoarea cowboy-lor in Alberta - Calgary.
A fost interesant dar nu chiar asa cum m-am asteptat....
Am fost si la Stampede Park (un fel de balci la noi) si va trimit un link catre un album al unor prieteni (ca eu am fost prea lenesa sa uploadez pozele noastre) unde aparem si noi cu fetita.
Eu port un maieu rosu, barbatu-meu are tricou turcoise iar Andreea este singurul copil din album.
Sper sa va placa.
In rest, va urasm vacanta frumoasa tuturor !!!
http://pg.photos.yahoo.com/ph/sandrusorin/album?.dir=/981dre2&.src=ph&.tok=phwpbMFBTzmzdVdD


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

am reusit in sf sa scot ceva poze de pe ap digital:
aici:
http://community.webshots.com/album/552662214azYBQo

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanae spune:




Sunt si eu o mamica de fetita nascuta in 2002 si as vrea sa intru si eu in grupul vostru daca ma primiti.Avem si un bebe pe drum ( sunt insarcinata in 31 de saptamani) de care suntem foarte incantati si pe care l-am dorit mult.
Pe fetita mea o cheama Diana-Rahela si este nascuta pe 8 mai 2002.


Roxana + Diana (8.05.2002)+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Roxana bine ai venit!Wow ce bucurie pe voi cu inca un bebelus. Si printre noi sunt mamici care si-ar mai dori inca un bb, dar din diverse motive inca nu a aparut bb 2. Sper sa te simti bine la noi, sa iti fie copiii sanatosi!


fara drept de semnatura

Mergi la inceput