Mamici casnice 61

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

andreea, spor la spart bani!
dana, iar a venit? pai nici nu a trecut o luna de la ultima vizita. n-are treaba acasa, ce tot cauta la voi? cred ca ii e dor de fii'su:))))

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

a venit sa i-a pensia lu' barbata-su ,sa-si faca manechiura ,pedichiura ,sa se vopseasca si s-o ducem noi cu masina la tara.
sa se laude si ea ,ca ce masina are fii-su.
bleah!
fug la mama. vb de acolo!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Cu atata vopsit....o sa ai o socra cheala...frate da se intretina babuta

Andora cand oi' reusii sa ma mut la soacra-mea ne dam intalnire in cora...ca banuiesc ca te duci la lujeru-lui.

Just..... Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

quote:
Originally posted by maria2mami
Andora cand oi' reusii sa ma mut la soacra-mea ne dam intalnire in cora...ca banuiesc ca te duci la lujeru-lui.

Just..... Maria


ce vorbe's astea miha?! o sa va mutati si o sa fiti o familie asa cum trebuie, fericita

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Andra la multi ani si multa fericire, domnisoara frumoasa

Fla (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

La multi ani ! Andra, sa cresti mare, frumoasa, vesela si sa-i bucurii pe mami si pe tati

Daniela si capsunica lu'mami
Ingerasul nostru, de la 6 la 10 luni, Isabella la un anishor
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea micutzei printese

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Alinuta....aaaa , ma refeream la faptul ca nu mai terminam odata treaba asta si ca mai dureazaaaa pana , in sfarsit ne voom muta.
Eu sper sa fie totul oki si sa ne intelegem, nu mai vreau sa fac planuri!

Just..... Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

flavia, danelutza, cam scumpe la vedere. intrati, urati si dispareti. despre voi, despre fetite nik...
banano, ai ajuns la mama ta? pai e frumos, musafira ai lasat-o singurica?!

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

am ajuns Alinuto.
lasa ca musafira se descurca singura.
nu tre' sa-i tin eu trena.
cred ca duminica o duc. as duce-o de sambata ,dar am vb cu nasii sa mai dam o raita prin magazine si sa mancam pe undeva.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

fetelor din bucuresti, unde ma indrumati sa merg sa caut canapea...un depozit...ceva....am fost la valea cascadelor, in ghencea si la mag la obor...da nu am gasit nimic...unde sa mai caut?

Mentionez ca azi trebuie sa o cumpar...ca altfel dorm in curte cu Cleo (pekinez-ul)

Just..... Maria

Mergi la inceput