La noi la Galati sa veniti (27)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Masinuta e a mea . Dana i-mi cer scuze vezi ca ti-am explicat si pe mess. Nu stiu de ce nu-mi incarca mesajul la mica publicitate si de asta a fost nevoie sa apelez la profilul Danei (pe care-l stiam ca eu i l-am facut)
Deci masinuta draguta 65 RON
http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana29s/detail?.dir=1fe2&.dnm=1512re2.jpg&.src=ph


Liliana si Dani

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana29s/detail?.dir=1fe2&.dnm=526bre2.jpg&.src=ph

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Uau, lume noua pe la noi ! Bine ati revenit Dana si Liliana !

De ce nu va intalniti azi ? Ca sa nu-mi pare mie rau ca nu pot veni , nu-i asa ? Va pup, sunteti tare dragute !


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Daca am vazut ca nu se hotaraste cu intalneala mi-am fakut alt program pentru azi.
Dinedana scuze .....se pare ca s-a lamurit misterul.

Liliana poze am vazut da sunt cam chioara si vreau detalii despre masinuta: se impinge? trage? are pedale?

Laura ai ghicit, ce intalnire e aia fara tine heheheeh ....... cadita e ok sa o pun maine la pachet?

Cookie am vazut poze frumoase de la tzara hehhe ce mishto :) ....a si mai intreb odata ce fak cu suportul tau de cada?

Alina si bb Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Laura va citesc destul de des dar nu mi sa parut ca am ceva important de zis de asta nu am mai postat si parca i-mi era si lene.
Cind despre Dana , ea cred ca o sa inceapa sa intre mai des ca si-a tras net acasa si are si ceva timp liber.

Cookie e o dulce pustoaica, are o atitudine de domnisorica de-ti vine o sa o maninci.


Liliana si Dani

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana29s/detail?.dir=1fe2&.dnm=526bre2.jpg&.src=ph

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Liliana erai tu la primarie azi sau sora ta geamana ? Nu te-am tras de maneca de frica sa nu fie ea.
Alina, e bine maine. Imi spui o ora ( dar dupa sase please ) si ne intalnim ( langa masina sotului tau )
Am facut si eu cateva poze ieri: aici le puteti vedea.


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayssy spune:

Buna fetele,
Imi pare rau dar sapt asta nu pot sa vin la intalnire pt ca bunica isi face curatenie in casa. Deci nu am cu cine sa-l las pe Dragos, tata nu se incumeta sa stea cu el pt ca e tare marait si prea stie ce sa-i faca.
Multi pupici

Alina si bb Dragos (11 noiembrie 2005)
Dragos
Varsta Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Liliana, cum asa, mai, n-ai nimic de zis? Pai macar pentru prezenta!
PS Pe aia cu lenea o inteleg...

Alina, am uitat ce m-ai intrebat , d-aia nu ti-am raspuns... Suportul o sa-l iau(poate il tii in masina si daca ai vreun drum prin zona...va invit si la o ), ca tocmai mi-am adus aminte ca avem o prietena care naste prin octombrie, asa ca o sa i-l dau ei.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Laura - Sora mea era la primarie (nu stiam ca ti-am spus ca am o sora), vor sa-si ridice o casa pe la Smirdan si se tot straduieste sa depuna dosarul. Intra si sora mea in club curind ca e gravida in 3 luni.

Masinuta e simpla, copilul a calarit-o prin casa o impingea el de la spate sa ne punea sa-l tragem legat cu o sfoara. Nu are pedale sau motor e simpla cum se vede in poze.



Liliana si Dani

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana29s/detail?.dir=1fe2&.dnm=526bre2.jpg&.src=ph

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayssy spune:

Noapte buna fetele,
In sfarsit ziua s-a incheiat pt unii si am si eu timp sa pun poze. Dragos a fost azi in elementul lui. Eu nu. Printre miile de telefoane am reusit sa ma descurc si cu Dragos. Merge pe branci in adevaratul sens al cuvantului, cu toate ca abia ieri a reusit sa se ridice in 4 labe, si tare greu m-am descurcat cu agitatul, ca doar e o chestie nou descoperita. Si dupa ce a mancat bibe de noapte tot a mai dat vreo nspe ture de pat pana cand sa adoarma. A adormit intr-un final langa picioarele mele. Ma chinui sa-l dezvat de adormitul pe picioare, deci il las sa oboseasca pana i se inchid ochii.
Asa s-a desfasurat ziua de azi: 8 luni
Multi pupici

Alina si bb Dragos (11 noiembrie 2005)
Dragos
Varsta Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELIZA MIRON spune:

Buna dimineata!!!
Va invit la o mare cafea virtuala, sau, daca sunteti dispuse si veniti cu "tinuta obligatorie", la o cafea de-adevaratelea, printre moloz si pereti negletuiti... Stiti ce frumos e la mine?,a inceput sa-mi placa! Speram sa terminam pana in septembrie (suntem optimisti, nu?).C'est la vie!

Mergi la inceput