Impreuna, Timisoara (46)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

quote:
Originally posted by Irina_Claudia


Hai, nu veniti cu mine careva?


POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)









Io vin! Unde ne intalnim?




Drum bun si sa ne auzim cu bine
Silvana si Spidermanu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Fetele,va doresc weekend minunat!


Silva,am inteles diseara la 18 la Fantana in Unirii....

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Salutare...

Acum am ajuns acasa...misiune indeplinita cu peripetii...am dus-o la gara pe matusa...era sa piarda trenul...dar e ok...
Pai, dat fiind faptul ca multe nu puteti veni la intalnire, eu zic sa o lasam pe saptamana viitoare...dar faceti cumva sa nu mai aveti nimic planificat pentru sambata viitoare( seara), ok?
Irina, drum bun...eu as veni cu tine, ma iei?
Revin mai tarziu, sa-mi revin... ca e o caldura afara de numa...


DORIS siINES

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ciao, fetele! Cum nu m/am prins inca daca se face intalneala sau nu cred ca nu are rost sa ma grabesc spre Unirii ca nu stiu daca gasesc pe cineva

MAINE, LA ORA 12,30 MERGEM SA PRELUAM GOLANUL!!!!
Asta, bineanteles dupa ce azi a trebuit sa duc lupte grele cu sistemul. Adica imi spune nenea de la firma ca ne anunta el cand sa mergem sa ridicam masina. Si ca evenimentul va avea loc cel tarziu la sfarsitul acestei saptamani. Cum nu ma suna nimeni am inceput sa/i caut eu. Si dupa zeci de tel fara raspuns am dat de cel care raspundea de vanzarea noastra, care parea proasfat picat din cer, si dupa alte insistente si apropuri ca poate ma adresez sefilor am ajuns la marele rezultat> MAINE AVEM MASINA

Si tot azi a sosit contractul pentru inchirierea vilei de la mare, de vacanta. Luni trimit ordinul de plata. Am vorbit si eu la tel. cu tanti de acolo si mi s-a pus un nod in gat....se auzea marea si ciote de copii. Doamne, ca toata m-am emotionat.

Simona nu reusesc sa/ti rimit PM asa ca iti zic direct. Am prezentat c.v-ul tau, te/am laudat, am facut lobby asa ca luni, daca poti veni pe la noi pe la sediu poti discuta cu seful mai concret ce si cum. Da din cate am bagat eu de seama ii convine de tine. Da incerc eu sa te sun pana luni sa vorbim mai pe indelete.
Ana am luat/o pe urmele tale. Vreau sa fiu pe malul marii. Mai, mi se pune un nod in gat numai cand ma gandesc ce superb se auzeau valurile...
Irina calatorie usoara si sa.ti mearga toate unse pe acolo pe unde mergi. trimite si tu cate un gand bun si curat de/al tau sa ne mai revigorezi si pe astea plangacioasele in asteptare de concediu.
Katik prietena mea naste la Odobescu undeva in jur de 15 august. Da e tare speriata de bombe ca abia in 16 implineste nr necesar de luni pt. CIC asa ca tremura toata sa nu se intample mai devreme. Poate va intalniti. Ea are maine cununia civila...
Mihi , mai vrei nr de tel pt. Croatia_

Silva pai numa ce s-a intors Spidermanul si tu pleci in lume cu Irina_

Va las ca am o durere pacatoasa de cap. Atat m-am agitat cu masina, concediul, stirile pentru Bucuresti si jumatatea de norma de la firma cealalta ca azi mi s/a facut rau, cu palpitatii si durere de cap. Da sper sa treaca cu putina odihna, in weekend, la casuta..




Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Buna seara!

multi sarbatoriti luna asta....avem ce bea, nu gluma...

Katic, ...ma vezi?...pupici.Sincer eu ma bucur ca nu am burtica asa mare pe caldurile astea...

Suntem singurele....am mancat cirese, noroc ca am fost inspirata de am lasat-o doar in chilotei ca are o burtica manjita de nu mai scoteam eu petele de pe tricou.

Luni vine soacra la noi...o saptamana...ma bucur ca asa o sa am si eu un timp de respiro.Asa ca sambata la intalnire sunt prezenta.

Am 4 pozici cu mandra mea...www.nede.netfirms.com/scrupi.bin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Salutare, Timisoara!

Iubi meu...azi de ziua ta, vreau sa-ti fac o urare:

Nu cere sa-ti fie usurata povara vietii...
Ci cere curajul sa o poti purta,
Nu cere implinire in intreaga ta viata,
Ci rabdare pentru a accepta frustrarile
Nu cere perfectiune in tot ceea ce faci,
Ci intelepciune pentru a nu repeta greselile
Si, in sfarsit, nu cere mai mult
Inainte de a spune:
,, Multumesc, DOAMNE!
Pentru ceea ce ai primit deja..."

La multi ani fericiti, Tati...



Multumesc tuturor de urari...


DORIS siINES

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

LA MULTI ANi, RADU! Nu se obisnuieste daruitul florilor pentru barbati, dar de ce nu ar merita si ei? Mai ales unul sensibil ca Radu.

Sa fiti fericiti amandoi pana la adanci batraneti!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valiM spune:

Hai salut...

La multi ani, finule, sa ne traiesti, sa fii fericit, alaturi de scumpa ta sotie si printesa voastra...
Tot ce-ti doresti sa ti se implineasca...
Pacat ca esti la lucru, ca Nasu te asteapta la o bere...lasa ca va vedeti voi maine...

Fetelor, mai apuc si eu sa va citesc...bun venit fetelor noi.
Eu sunt acasa, vineri a fost ultima zi de lucru.
David e bine. Am inceput sa aranjam camera lui, montam patutul, bagajul de spital e pregatit, de abia astept marea intalnire...
Voi mai intra ca acum sunt acasa, sa va tin la curent.
Katik, tu cum esti?
Va pup pe toate si sambata daca faceti intalnire, vin si eu...

Vali, mamica de David-Eduard
37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psxman spune:

Va multumesc mult, Doamnelor....
Ana, Alexa, Gabi si Vali!
Mami...merci ...va iubesc nespus pe amandoua...


PSX|Man

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona_filipas spune:

LA MULTI ANI pentru RADU, sotzul lui DORIS.Multa sanatate si numai bucurii alaturi de cei dragi

Asa cum am promis solemn( si-mi place sa ma tin de promisiuni) vin la intalnire cu catel, purcel si ce vreti voi numai sa stiu unde, ce si cum.Deja mi-am anuntat prezenta

Danitin saru'mana pentru tot. Sper ca va intelege si nu se va supara seful ca o sa ajung vineri si nu luni.Si eu as fi vrut cat mai repede dar tu intelegi mai bine despre ce povestesc eu acum.

N-am mai intrat de doua zile dar v-am simtit lipsa.Fug acum ca-mi urla maimutza care a reusit sa-si faca buza franjuri si e vanat si pe buza si sub buza si pe gingie.


Va pup pe toate
Simona si Dragos Octavian

Mergi la inceput