Sa ajutam la terapia pentru Ema

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

Dora,
intr-adevar ai spus exact cum s-a intamplat...nu-ti spun ce am simtit eu...stateam printre vedete care isi pupau copii si...iar eu priveam la ei si ascultam la convesrsatia lor..." mami da-mi cu ruj", "mami o sa dansez si o sa cant..." etc...eu strangeam la piept mapa cu acte si pozele Emei...
la un moment dat aveam impresia ca sunt ...invizibila, eram singura si toata forfota trecea pe langa mine ca in reclama cu masina de spalat...
la inceput am stat linistita pt ca staim ce trebuie sa spun...despre Ema, tutori, programe, keltuieli...dar ...ati vazut si voi, nimik concret, doar promisiuni...

Multumeasc Dora pentru ganduri...

Mariana, dora este prof. de lb. romana, normal ca scrie frumos


Mari, mami de Ema

povestea Emei

poze cu Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

Iata ca au inceput saq apara primele daruri pt Ema

"Draga Mari,

sotul meu iti va vira astazi 1,100 RON in cont, cadou de Craciun pt Ema.

De asemenea, din ianuarie vom incerca sa iti viram in fiecare luna 200 RON in cont. Te voi anunta din timp despre data exacta (va fi aceeasi in fiecare luna), ca sa stii cand poti sa te bazezi pe bani.

Iti dorim sa iti dea Dumnezeu putere sa mergi mai departe si terapia sa aiba efectele scontate.

As vrea ca aceste donatii sa ramana anonime pt ceilalti membri ai forumului.

Te imbratisam cu drag,
C. si familia"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana40 spune:

Stiu MAry , ne cunoastem , si cu tine ma cunosc uite o surpriza , ca sa stii cine sunt http://upload2.net/page/download/TJUS9eOTj2Hq88g/PovestedeCraciun.rar.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

mii de multumiri mariana 40 :)
multumesc pt promoasa poveste pe care o voi trimite tuturor cunostintelor mele...mi-am dat seama cine esti ...la finelul povestii...
Felicitari pt realizari, pt site, pt ca ajuti ...
Mi-as dorii ca intr-o zi sa se faca o intalnire cu formumistii...SPER ca intr-o zi sa pot multumii LIVE tuturor...


Mari, mami de Ema

povestea Emei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doralina spune:

Ce surpriza,mariana40!foarte frumoasa povestea!
Baietii mei au apreciat-o foarte tare!
"Las-o pana la capat, mami!Si acum inca o data!Te rugam!!!"
si inca o data, si inca o data...
De azi cantam impreuna...

Mari,
e prea multa durere acum,banuiesc ca te-ai intrebat intruna:DE ce la mine e totul altfel????
Poate ca e un dar...ai sa vezi mai tarziu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Salut Ema si salutari mamici Mari,

M-au bucurat evenimentele si vestile de bine de prin zona. O sa vina un ajutor pe marti cel tarziu dupa cum am promis.
Singura nu ai sa fii mamica Mari, asta vazand lumea noua care scrie.

Multa sanatate si bucurii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

mari,
ce mai faceti voi?



mamica lui Rares(10.03.2005)
http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

buna fetele,
in fiecare zi ma uit cine imi mai scrie ...si cum as putea sa trezesc interesul acestui subiect, cum sa caut sponsori si cum sa astept sarbatorile fara aceasta grija...
ma bucur cand mai vad un : "ce mai faceti voi!"...deci ce sa spun, Ema merge din ce in ce mai bine, adika se vad prograse, inca nu verbalizeaza dar a incepe sa rupa cuvinte si sa execute comenzi simple...au inceput sa se adune si bani, si sper ca in curand sa angajez 2 fete dimineata ca sa renunt la orele de seara care o obosesc f mult pe Ema..., in felul acesta a srenunta la centru de recuperare, si as avea timp sa o scot afara si sa ma ocup de treburile casnice si de invatat ca in curand voi intra in presesiune si apoi in sesiune...
sa speram ca in acest craciun ne va vedea si pe noi ...MOSU
pupici
Mari, mami de Ema

povestea Emei

poze cu Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Salut fetelor,

Am depus azi, ceva banuti, nu mult dar zic eu ca o sa prinda bine.
Am rugamintea sa imi confirmi intrarea banilor.
Ma bucura vestile tale.


Multa sanatate fetelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Am depus sambata (25.11.06) 50 $ pt EMA, din partea unei prietene din SUA- ROXANA.
Sper ca au ajuns. Sanatate multa!

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput