Livrare speciala - Pescarush marimea S

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

Doamne, Papadie, ce poveste !!!! am ris si am plans si m-am emotionat si..si..ce sa-ti mai spun ?! sa-ti traiasca Pescarushu si Mielutzu si va dea Domnul tot ce e mai bun pentru voi !!

Pupici pentru toate trei eroinele !!

_

"Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie." (La Bruyere)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Felicitari Papadie, sa va traiasca papusile si sa aiba amandoua si darul tau de povestitoare si simtul umorului!

Daniella, mama lu' Alexis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexxia spune:

Papadicule, nota 10 pentru poveste si pentru printese!
Nici nu stii ce om fericit ai facut din mine .
De cand sunt gravida o tin una si buna ca mor la nastere si ramane Ruty fara mama ( si plang de mila ei ), noroc cu tine ca mi-ai deschis ochii: ca-s hormoni , nu premonitii .
Alexxia

"Poti fi increzator in ziua de maine daca umbli astazi cu Dumnezeu!"
Alexxia 29+ si Ruty 4,11 ani
POZE : http://photos.yahoo.com/alexxia_oana_bunea
JURNAL http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?member=1865

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laliq spune:

Papadie - faina poveste, faina familie!

Pe langa darul de povestitor, mai ai si un optimism contagios. Dupa ce ti-am citit istoria ambelor nasteri nu ma mai inspaimanta prea rau ideea de a naste un bebe prematur (mercic).

Sa fiti sanatosi, la fel de veseli si fericiti toata viata!


Larisa 28+ Horia Matei

http://pg.photos.yahoo.com/ph/larisa_bucur/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

sa va traiasca printesele!povestea e super,extra,nemaipomenita.

fericire cat cuprinde.





War is not the answer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Papa, ce emotionanta poveste, ai un dar deosebit de a povesti.

sa-ti traiasca papusile si numai fericire la toti 4.

Mi-ar fi placut sa le vad si eu pe printese, dar din pacate albumul tau nu mai e public.

Cu drag,


Dana si gemenii
Voiculestii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Dragilor,

Numa ce m-am intors de la prietena mea. Gravida in 8 luni. EA! De suparare m-am infipt intr-o bere. Neagra. Vreau, domnule, vreau de-adevaratelea sa merg ca rata si sa fiu balena! Vreau musai sa fiu gravida non-stop!!! Ceea ce e peste poate.
NU m-a deranjat niciodata -prea tare- ca pentru mersul la buda ma rostogolea Ionu spre marginea patului... si nici ca in mijlokul vreunei vizite ma asezam pe vine incercand sa-mi pastrez okii in orbite cand copchiii ma plezneau in moalele colului Acum realizez ca nu am stiut sa ma bucur de starea de graviditate...mai ales la a doua sarcina. Acum imi dau seama ca-mi lipseste fericirea aceea si starea de intampla-se orice io'st gravida fabric o ureche!




Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Päpä, parca mai acu fo citeva zile stukeai in sin numa la auzu cuvintului gravida, ce-tzi veni?

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

papadie...da'stiu ca ai nervi de otel...sa-ti traiasca, sa fie sanatoase, fericite si sa ajunga sa faca in viata exact ce le place!!

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Papa, bafta, sa fabrici din nou, si cat mai repede, tin pumnii, ca decat sa fi neagra de superare si sa te dai la bere neagra asa de tinara:)) Bucuria deplina o vei simti abia la a treia sarcina, daca la a doua nu te-ai putut bucura ca lumea,(tu ziceai asta).

Mergi la inceput