Livrare speciala - Pescarush marimea S

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Felicitari Papa! sa-ti traiasca printzesele! Of prin ce ai mai trecut si tu!

Cat despre conceputul de baietzi, sa-i spui lui Ionu, ca, Cristi al meu are o tehnica infailibila. Uite - amandoi colegii lui de servici, i-au urmat sfaturile si acum au baieti (glumesc mai! dar cine stie - poate aveti tu, sau Olo vreo tehnica de facut fete).

Hai pupici la fetele frumoase, si mamica lor curajoasa!

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)


Poti da fara iubire, dar nu poti iubi fara daruire.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

sa va traiasca papusile frumoase si sa fiti fericiti!

M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Rasu-plansu. Dragostea ne da puteri nebanuite, nu-i asa? Sa fiti fericiti impreuna, sa creasca fetele mari si va vor aduce si baieti in familie cand se vor marita! Multi, multi pupici de la noi!

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:


Un milion de flori si de pupaturi pentru cea mai curajoasa familie Flinstoniana!
Ehee si cind imi aduc aminte cum asteptam noi sa ne viziteze barza!
De unde nu venea deloc,a poposit de doua ori!
Cristina si cei doi flacai nazadravani,Rares si Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

Papadie, tare frumos ai mai povestit! Aventurile voastre mi-au amintit de un refren pe care il iubesc-www.youtube.com/watch?v=1qT5itD4gyI&search=climie%20fisher" target="_blank">Love changes everything.


Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Aoleu, papa, povestea ta nu suna prea incurajator pentru o viitoare mamica ccc care se gandeste din ce in ce mai des la marea intalnire...mai ales faza aia cu degetele "fine" ale doctoritei
Sa va traiasca fetitele si sa fiti sanatosi si fericiti toti 4!

29+ I wish I were an angel...
Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

vaaaaaaaai papa, acush vazui subectu, scuze de intarziere... vaaaaaaai ce peripetii mi-au dat lacrimile... mi-am adus aminte exact da exact de nasterile mele sa mai zic ca nu am timp nici sa respir si totusi nu m-am putut dezlipi de computer?

sa va aiba Domnul in paza, scumpilor si frumosilor!!!! ai ca e fain cu doi, nu-i asa?

(si eu cand am vazut a doua oara testul cu doua liniute am amutit, nu mai iesam din baie, nu mai dadeam semne de viata, stateam si ma uitam ca vitelu la care barbatu-meu a inceput sa se ingrijoreze afara, sa ma strige... io eram moarta-n papusoi... tocmai ce piredusem o sarcina cu 3 luni inainte si nu aveam voie DELOC sa raman asa repede gravida cred ca calendaru era de anu trecut)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angela T. spune:

Super povestea, mamicutzule! Taman acum la spartul targului o vazui si eu. Papadicule, daca vreodata vei fi in cautare de cariera, apoi nu trebuie sa o cauti prea departe: povestitoare scrie pe fruntea ta :)) Esti fantastica, acum ne faci sa radem cu disperare, ca numai doua fraze mai jos sa ne umezesti ochii de duiosie. Sa va traiasca pescarusul si papusa alias Mielu' si sa va bucure cu gingasia lor. Ionu tre' sa fie taaare mandru de fetele lui. Sunteti o familie minunata ! Trebuie sa fie mult fun la voi in casa :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Papa, Multeeeee felicitari pentru Soficu tau cel mic, sa va traiasca sa creasca mare si sanatoasa si sa va aduca numai bucurii!
am descoperit povestea mai devreme dar cum misunau teroristii mei pe langa mine, nu am avut nici o sansa, cum i-am bagat in pat, m-am repezit sa-ti citesc povestea.....extraordinara, am ras si am plans in acelasi timp!!! doamne prin cate ai mai trecut si tu!!!.....si cand ma gandesc ca am trei si nu stiu ce inseamna sa-ti fie greata, dureri,griji, nimic.....doar crestea burta!!!
Inceputul seamana putin cu al meu de la Selin.....doar ca eu i-am dat vestea cea mare la sot la telefon, printre plansete si suspine.....si el rade, daca era langa mine i-as fi tras un pumn!!!!.....dupa aceea i-am mutumit ca a fost mai cu capul pe umeri decat mine, si nu mi-a ascultat toate prostiile care le debitam

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Vai, ce frumos ai povestit...........
Papadicule sa iti traiasca razele de soare si sa va bucure toata viata cu zambetul lor. Si eu ma gandesc tot timpul cum as putea sa-l iubesc pe bb2 la fel de mult ca pe primul, si sunt in foarte mari dubii daca o sa il concep vreodata sau nu, dar sa stii ca ai reusit sa ma pui pe ganduri!
Sanatate ca-i mai buna decat toate..........
Cine zice de astia micii si prematurii ca nu se fac oameni, nu ma cunosc pe mine (28 saptamani, 1.850 gr, 45 cm, fericita posesoare a Bacilul Coli, ajuns la 1.300 gr, mancat pana la 4 luni supa de morcov, eliminat flora intestinala, perfuzii in toate cele-si acum se vad cicatrici-........si acum, in anul de gratie 2006, mandra de cele 70 kg pe care le posed un urma sarcinii...)!

Ioanalui www.babiesonline.com/babies/r/razvan%5Fgabriel/" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput