Ajutati-o pe Daria

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Ne rugam pt Daria si mamica ei, si pt bunica ei, sanatate multa!
dar cu aparatul, ce ne mai poti spune?

Gratiela, mamica strumfilor Mariuca si Stefanut

Sa-l ajutam pe Sebi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

Sa va raspund despre aparat. Este la Daria acasa deja dar mai trebuie suma zic eu destul de mica pentru a fi platit integral. Firma a cazut de acord cu familia Dariei sa le dea aparatul vazand si auzind intreaga mobilizare si asteapta restul banilor.
Pot sa zic ca si angajatii acestei firmai au donat ceva bani. Este un gest frumos!

Va mai tin la curent. Zilele acestea nu a functionat netul.

Pe curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

quote:
Originally posted by cristas

mihaela,

vom mai dona odata. speram sa iasa bine si curand.
sorry ca nu am reusit sa intru in ultima vreme.
putem introduce un articol intr-o revista. daca e ok, astept pe pm material. poate foloseste.

week-end placut

cristas



Multumim pentru gest!O sa vorbesc cu mama Dariei daca este de acord cu inca un articol.
Ce mai face bebeul vostru?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Salutare la toata lumea,

Tot subiecte triste, am sa incerc sa ajut si eu saptaman viitoare cu ceva banuti la salariu pe Daria.
Bine ca este speranta in sufletul celor cu probleme si nu se dau batuti. Sunteti niste INVINGATORI cu totii.


VIATA = MUNCA + JOC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roza_roza414 spune:

BUNA SEARA ,SUNT TERAPEUT IN CADRUL SECTIEI DE RECUPERARE A SPITALULUI JUD. SLATINA-PEDIATRIE VIZITATI:WWW.GEOCITIES.COM/GIULEANUELENA/INDEX.HTM E-MAIL:ROZA_ROZA414@YAHOO.COM FORUM RECUPERARE PEDIATRIE -EDITIE SPECIALA-DESPRE ROZA UN SFAT PENTRU D.V

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

Buna seara! Vin cu o veste buna! Mama Dariei intra din cand in cand pe net de la o vecina si va citeste personal. In curand o sa aiba internet si ea acasa. Atunci isi va face cont aici si o sa va scrie si ea. Abia astept!!!!
La inceput o sa-i fie mai greu pentru ca nu se prea pricepe dar o sa o ajutati si voi macar cu incurajari.
Voi vorbi cu ea si va mai scriu....
Multumim celor care au mai donat bani in contul Dariei.

Va doresc o toamna frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

ma doare cand citesc povesti despre copiii care sufera, despre mame care lupta singure, uneori cu morile de vant...e minunat cand iti gasesti prieteni aici, persoane care te inteleg si care te sprijina...moral , material, ca sa salvezi un sufletel nevinovat...
stiu cum este sa te zbati, stiu cum este sa te bucuri cand esti bagat in seama si cum sa te ridici sa o iei de la capat...
nu fac decat sa fiu alaturi de mama Dariei, sa o incurajez sa nu isi piarda speranta si credinta in Dumnezeu...


multa sanatate!
povestea Emei
poze cu Ema

ajutati la terapia pentru Ema pe DC

Mari , mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Salut Daria, pe scurt vreau doar sa imi confirmati daca au ajus niste bauti de pe numele Hanceanu Vlad.
Sper sa se rezolve problemele si toate sa fie ok. Am vrut sa scriu mai devreme da nu am avut ocazia, ceva probleme cu netul pe la mine.
Putere si vointa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

Buna! Multumim pentru donatie. O sa confirm cat pot de repede. Din pacate in ultimul timp a mers cam prost netul de aceea nu prea am fost prezenta.
Sper ca nu ne-ati uitat chiar acum cand mai e putin...
Multumiri si o noapte linistita va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Buna seara, salut Daria,

Sper sa se rezolve probema cat de curand, putere in continuare caci sunte-ti abia la jumatea drumului, Dumnezeu sa fie cu noi toti.

Mergi la inceput