Ajutati-o pe Daria

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

Va rugam nu ne uitati!!!!!1

Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

La multi ani de Mihail si Gabril

Nu va uita nimeni fiidca o data ce ai intrat in lumea asta nu poti sa uiti doar sa fii pe moment neputincios.
Stati fara de grija se vor rezolva multe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

Multumesc pentru urare si doresc tot binele din lume ,la acesti oameni deosebiti pe care i-am intalnit la Desprecopii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Mihaela, iti doresc tie si familiei tale si Dariei si mamicii si bunicilor ei multa sanatate, un Craciun linistit si Anul Nou sa va aduca numai impliniri!

poate ne mai dai vesti despre ea.



Gratiela, mamica strumfilor "Ayla" si "Nunutz"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

"Sarbatori fericite" si "La multi ani" va doresc , la fel si Daria cu mama ei.
Noile vesti sunt ca am reusit sa adunam toata suma pentru aparat.
Mai lipsea 800 euro si ne-am blocat aici mult timp. Insa de sarbatori am apelat la firma unde lucreaza sotul meu si la serbarea de Craciun a fost invitata si Daria unde a primit de la mos daruri multe si dulciuri . A spus si o poezie(a fost foarte dulcica). Iar mama ei a primit plicul cu 850 euro.
Multumim firmei Menatwork si nu in ultimul rand voua , tuturor care ati contribuit la strangerea sumei si ati facut un copil fericit.Nu o sa va uitam cum ati sarit cu ajutorul financiar si multe sfaturi.
Multumesc si administratoriilor acestui site fara de care nu ati fi aflat povestea noastra.
Rog administratorii sa inchida acest subiect cand considera ei(eventual dupa Revelion).
Inca o data multumiri si numai bine pentru toata lumea in noul an. Speranta , iubire , intelegere si sa fim buni asa cum am demonstrat ca putem sa fim!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Multumim din suflet pentru vestile bune! Numai bine Dariei si familiei ei si tie, Mihaela!
La multi ani!

Gratiela, mamica strumfilor "Ayla" si "Nunutz"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristas spune:

ma bucur ca ati reusit!

dorinta naste durere!

Mergi la inceput