REGIMUL SCARSDALE...2 saptamani -7Kg

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Pai regimul ala de intretinere e tot o cura. Vroiam si eu dupa sa pot manca niste cartofi, paste. Offf!



Andreea, mami de Tudor (zis Dudau) - 10.08.2005
POZE si www.dropshots.com/andre_ea" target="_blank"> FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

quote:
Originally posted by andre_ea

Pai regimul ala de intretinere e tot o cura. Vroiam si eu dupa sa pot manca niste cartofi, paste. Offf!

[


Eu de obicei dupa regimul normal am grija doar cateva zile ! si prelungesc pana la 2 saptamani doar cu restrictie la dulciuri si paine !!!! Si nu am pus la loc ! Tii strict partea de mentinere daca vrei sa mai slabesti ! Asa ca.... faci cum crezi cu pastele la care si eu cam salivezzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete
http://pg.photos.yahoo.com/ph/brichisasociatii/my_photos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

M-am apucat si eu de luni. Dupa ce am tinut daneza si o sapt pauza. Revin cu date.

anca si micutza Bianca(14/03/2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniroc77 spune:

ROMANA-CRED CA NU POT SA TIN ACUM CA FETITA MEA ABIA A FACUT 5 LUNI .MAI ASTEPT.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LuanaHis spune:

Buna fetelor se pare ca nu e foarte greu regimul...Si eu o sa-l incep de luni.Eu ma-m ingrasat in decurs de doi ani cam 13 kg si nu ma mai suport !! In plus sunt disperata ca nu mai pot sa port hainutele mele...Eu as vrea sa fac si sport,mai ales inot , dar sincera sa fiu nu prea am cand.Si acum am nevoie de o cura "miracol"pentru ca in data de 02 iulie sunt nasa si mireasa e de doua ori mai slaba ca mine...M-am "culcat pe o ureche" pana acum si mi-am dat seama ca mai sunt 2-3 saptamani pana la nunta la care se presupune ca trebuie sa fiu un exemplu pt.proaspata mireasa...halal exemplu!!!
Deci de luni feteloe ma apuc de cura !! sa-mi tineti pumnii !
In prezent am 69 kg...Va pup pe toate si va urez succes si rabdare in asteptarea rezultatelor !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

In sfirsit, un regim care pare foarte bun, asa, la prima citire!

Eu am de dat jos cam 10 kg. Mititica mea are 7 luni. Nu o mai alaptez, ca am avut ceva probleme de sanatate (anemie severa si ficatul cam in pioneze). Regimul nu pare sa aiba lipsuri de elemente esentiale, as pute sa-l tin. Mare problema mi se pare rontaitul intre mese (eu am o gastrita si trebuie sa-i mai dau cite ceva stomacului, sa nu dau in ulcer). Eu nu am dinti atit de buni incit sa rontai morcovi sau telina. Altceva ce s-ar mai putea?





Simina & Andrei (Deiutzu) & Raluca

Virsta Deiu
Virsta Ralu


Home, wherever you are...


Santa Monica, Ontario Mills, Huntington Beach
Poze noi - Martie 2006
Excursie la Temecula
Downtown LA & Hollywood

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona71 spune:

Buna fetelor!
Si eu am sa tin acest regim sa vad ce rezultate am.Vad ca Brianamica ,tu l-ai tinut si ai slabit ?!
Eu am tinut disociat si am dat jos 2 kg dar m-am cam saturat asa ca as vrea sa il incep pe acesta.
Trebuie sa imi fac aprovizionarea si apoi..
Daca mai am nelamuriri am sa profit de bunavointa voastra
Eu m-am ingrasat 10 kg in primele 6 luni de Elvetia si de atunci cam acolo sunt.Dar intre timp am avut o fetita care acum are 3 ani.Asa ca,cu toate ca am intentia sa mai am un bebe,totusi pana una alta am sa il incep pe acesta.
Am 1,64m si 67,5 kg
Spor la slabit tuturor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Ah, am uitat sa spun si eu: am 1,74 m si 80 kg!!!!!! Aveam 70 inainte de sarcina, apoi am ajuns la aproape 100 in sarcina, dar cu complicatii nasoale.




Simina & Andrei (Deiutzu) & Raluca

Virsta Deiu
Virsta Ralu


Home, wherever you are...


Santa Monica, Ontario Mills, Huntington Beach
Poze noi - Martie 2006
Excursie la Temecula
Downtown LA & Hollywood

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Il incep si eu de maine - 9 iunie!!!
Cine ma trece pe listuta, ca nu stiu!

Mama, ce-o sa ma mai lupt cu kg!!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:



Sunt si eu in a 5 zi de Scarsdale, asta dupa ce am tinut dieta daneza si la o pauza de 2 zile am inceput Scarsdale. Am slabit numai un kilogram si un pic pana acum, insa eu sunt un caz special ptr ca si la daneza unde toata lumea slabea 6 kg sau mai mult eu abia am slabit 4. Nu mananc intre mese nici chiar telina sau morcov, iar painea numai dimineata si asta nu in fiecare dimineata. Daca slabesc dupa dieta asta 4 kg sunt multumita, astept insa sfarsitul dietei si incerc sa mai tin 2 sapt ceva de mentinere.

si spor la pierdut kilograme




Noi

Mergi la inceput