Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata !! (2)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Dragele mele,chiar daca Liana este plecata din tara,acasa are pe cineva de incredere care primeste banutii trimisi de toti cei cu suflet mare,nu trebuie sa fiti ingrijorati caci banii ajung pe maini sigure iar cand Liana ajunge acasa ii va pune in conturile copiilor!
Multumim pe aceasta cale tuturor celor ce se gandesc la suferinta acestor copii nefericiti si doneaza banuti,pic cu pic se face mult !
Claudiu este plecat de cateva zile cu mama lui la tara la bunici,Marieta are concediu iar cand se intorc vor verifica banutii din conturi,imi cer scuze pt. intarzierea confirmarilor dar numai Marieta are acces la conturi,deci...trebuie s-o asteptam sa vina din concediu!

Vreti sa faceti ceva?5 euro pentru o viata!!

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Fetele care vor sa doneze pt. Claudiu,eu ma ofer ca in lipsa Lianei sa-i trimiteti pe adresa mea,doritorilor voi trimite adresa pe PM!

Vreti sa faceti ceva?5 euro pentru o viata!!

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

A mai sosit un plic din Japonia, 20 euro de la Irimell .


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

quote:
Originally posted by camelia72

Dragele mele,chiar daca Liana este plecata din tara,acasa are pe cineva de incredere care primeste banutii trimisi de toti cei cu suflet mare,nu trebuie sa fiti ingrijorati caci banii ajung pe maini sigure iar cand Liana ajunge acasa ii va pune in conturile copiilor!



Problema mea e ca am trimis banii prin mandat postal pe numele ei, nu in plic. Ma intreb daca ii poate ridica de la posta si altcineva, sau se vor intoarce banii...

Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Ina,eu cred ca-i va ridica cineva de la posta...in cel mai rau caz se vor intoarce la tine...cand revine Liana va confirma tot ce s-a primit!


Vreti sa faceti ceva?5 euro pentru o viata!!

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Va salut pe toate ..sunt la o sala de net si am tinut neaparat sa vad ce mai faceti..ma bucur mult de ceea ce s'a mai intamplat in lipsa mea..se pare ca merge treaba
ina32 iubita stai linistita ca banii ajung cu bine..nu am reusit sa iau legatura cu cei de'acasa dar sunt sigura ca banii au ajuns..si pt a sta si mai linistita vreau sa'ti spun ca nici cei de luna trecuta nu i'am primit eu ..ci mama mea..asa ca vor ajunge si acestia tot pe mana ei..
camelia iti multumesc!!!
de fapt va multumesc la toate!!!sa o tineti tot asa..pana ma intorc eu sa gasesc casa plina numai de pliculetze
va pup pe toate!!!


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Buna la toata lumea

Am primit ieri un alt extras de cont. Asa cum am mai spus, banii de la yank-8 august-100 RON si de la Liana30-4 august-350 RON au ajuns cu bine. In plus mai apare numele : Dumitrescu Elena Roxana- 9 august-20 RON.
De asemenea, am primit si cateva documente de la Nicoleta( in italiana si traduceri autorizate) . O sa le pun cumva pe site, poate cine stie, cineva stie vreo sursa sau vreo solutie pentru problema Nicoletei(acuma imi framant capul cum sa transform paginile primite pe faxul de pe pc in format jpg sau alt format. Acuma au format.fax si nu imi accepta altul, trebuie sa gasesc un convertor probabil)

Nicoleta primeste un nou medicament. Asa cum am mai spus in alt mesaj, daca nu se amelioreaza situatia, vor incerca sa caute un loc unde sa incerce transplant de plamani. Parca gasise ceva, dar nu stiu daca e ceva sigur si daca au reusit sa obtina ceva informatii.
Din actele pe care la am se pare ca in curand va face o noua tomografie si vom afla care este situatia in prezent. Ultima data nodulii mai crescuse din pacate.

Multumim mult inca o data la toata lumea.


Lilia si printesa ei AMELIA din 26.09.2004 ( adica cat are? )


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Vreau sa-mi spuneti daca contul acesta e oki.......pt ca maine vreau sa ma duc sa depun cei 200 ron care sunt la mine de muuuuult timp.
....multumesc frumos si revin cu confirmarea si chitanta




Titular cont: Cojocariu Anca Maria
Banca Comerciala Romana Iasi
numerele de cont sunt:
RO89RNCB3200000641430001 RON
RO62RNCB3200000641430002 EUR
RO35RNCB3200000641430003 USD


Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

maria e foarte bun..doar ca ai sa primesti confirmarea cu putina intarziere..Gabriela este plecata in Belgia nu stiu daca a revenit..
dar o sa'ti confirme cum apare!!!MULTUMIM!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GeorgetaR spune:

Fetelor ajutati-ma si pe mine, va rog. Vreau si eu sa donez si nu stiu unde sa trimit banii. Am trimis un PM catre maria2mami, dar presupun ca nu l-a primit fiindca nu am primit niciun raspuns. Daca nu-mi merge PM-ul, adresa mea de mail este georgetarujan@yahoo.com.
Va multumesc.

Mergi la inceput