Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata !! (2)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

quote:
Originally posted by Liana30

cristina ,,Gabriela e in Belgia cand o sa vina o sa modifice ea..scuze!!

Arhistefy am primit azi baniii..50 Ron..Multumim!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"



NU face nimic...

eu
poze nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Dragele mele vreau sa va anunt ca maine noapte voi pleca pentru o luna in Italia..Austria si unde om mai putea sa ajungem
chiar daca ati apucat sa trimiteti pliculetele nu este nici o problema..acasa ramane om de baza sa le primeasca..doar ca nu o sa aiba cine sa va confirme primirea lor..
o sa va confirm eu atunci cand ma voi intoarce..sper sa nu va suparati pe mine ca o sa intarzii atat de mult dar merg pentru a reusii sa fac odata un FIV!!!sper sa reusesc macar sa ma programez daca nu o sa'l fac!!!
va multumesc pentru intelegere!!
si va rog din suflet sa nu lasati "teledonul" sa moara!!!
sper sa gasesc cat mai multe surprize aici!!!
pentru cele care le'am promis ca le voi confirma primirea banilor .le rog din suflet sa ma ierte..nu am stiut ca plec..azi am primit telefon si am aflat!!!
Dalina,yank,,si restul fetelor sper ca nu va veti supara!!!stiu totusi ca veti intra pe foum..eu am rugat'o pe Lilia sa va confirme aici!!!


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GeorgetaR spune:

Eu sunt mai noua pe aici, nu prea stiu cum sa fac...
Mami2mami, ti-am trimis azi PM cu datele mele, vreau si eu sa donez si am vazut printr-o listuta pe undeva ca ai fi pesoana de contact pt. Bucuresti. Daca gresesc, va rog spuneti-mi cui sa ma adresez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Georgeta bine ai venit printre noi..
nu gresesti cu nimic.maria2mami este din Bucuresti si iti va raspunde cu siguranta!!!
iti multumim ca vrei sa ne ajuti!!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Imi cer scuze ca va scriu asa tarziu. Pe langa faptul ca nu mai am net acasa, am fost plecata din tara pe cateva zile.

Ieri am luat de la tatal Nicoletei extrasul de cont din 4 august care contine urmatoarele nume :

04 iulie- Sarbu Ilinca-50 RON
10 iulie – Chiorean Ioan Ciprian- 20 RON
20 iulie- Mitoriu Valentina- 55 RON

desi dupa 4 august nu a luat extras, saptamana aceasta au fost sa vada daca mai sunt ceva banuti si mi-au spus ca au scos 4 milioane jumatate, deci presupun ca sunt banii de la Yank si cei depusi de Liana30.

Oricum cat de curand o sa scoata inca un extras pentru a confirma si mai sigur banii de la Yank si Liana30.

Daca mai e cineva care nu apare in lista Va rog sa imi scrieti pe PM.

Sau mai verific o data extrasul de cont sau incercam sa clarificam situatia.

Imi pare rau ca nici pana acuma banii de la cl nu s-au confirmat desi am primit chiar si chitantele de la ea. Tot nu inteleg pe unde s-au oprit banii astia. Cei de la banca nu stiu nimic. Dar eu inca sper sa aflam ceva. Nu se poate sa fi disparut.

Multumim mult la toti. Familia Nicoletei va multumeste din tot sufletul


Lilia si printesa ei AMELIA din 26.09.2004 ( adica cat are? )


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_irina spune:

buna.vreau si eu sa trimit bani dar nu am inteles prea bine unde i pot trimite. eu acum sunt in spania.

irina 18+ MARIA-ANASTASIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dalina spune:

Ma bucur ca au intrat si banii de la mine
Dalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

A sosit plicul de la iriale, se mai adauga 10 euro pentru copilasii suferinzi.
Irina, multumim pentru mana intinsa catre acesti copii in suferinta.


Dantje & Martijn

P.S Maria_irina daca ti-e usor prin posta, un pm si -ti dau adresa mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Abia acum am citit ca Liana30 este plecata. Ieri am trimis prin mandat pe adresa ei 50 ron. Nu stiu daca poate sa-i ridice altcineva. Nu m-am gandit sa o anunt inainte, e greseala mea. Aveti idee ce se va intampla cu banii?

Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Fetelor, daca stiti, mai spuneti-ne si noua cum se mai simt Claudiu si Nicoleta...
tuturor pentru ceea ce faceti!

Ilinca

Mergi la inceput