notificare PM pe mail

notificare PM pe mail | Autor: april

Link direct la acest mesaj

desi in optiuni am ales sa nu primesc notificare pe mail la PM-uri, tot primesc de fiecare data.
nu pot sa fac cumva sa nu mai primesc notificare????

mami si www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">Dada
pascutzele mele floare de cires
Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.
"And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years" Abraham Lincoln

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

se poate sa fie o eroare ceva, dar daca zici ca te tot piseaza cu mailuri si n-ai cum sa scapi, schimba adesa de mail, da una incorecta si cu asta basta...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70980" target="_blank">IN MEMORIAM LAURA STOICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

pai cum sa o schimb, ca doar e cea cu care m-am inregistrat pe DC.
eu ziceam ca la optiuni, la mesje private exista varianta sa primesti notificare pe mail despre mesajele primite pe DC si sa nu primesti.
ei, la mine, desi e activata optiunea de a nu primi notificare pe adresa de mail despre PM primite pe DC, eu tot primesc.
asta era.

mami si www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">Dada
pascutzele mele floare de cires
Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.
"And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years" Abraham Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Si eu primesc desi am bifat sa nu si de fiecare data vin dupa ce am terminat conversatia pe pemeu.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

poti schimba adresa de mail in profilul pesonal...
asta pana se drege buba...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70980" target="_blank">IN MEMORIAM LAURA STOICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Am tot schimbat adresele dar nu din motivul asta si tot vine instiintarea...de fapt nici nu stiu ce legatura ar avea schimbatul adresei cu stoparea emailurilor de instiintare..daca "buba" tot exista.
Eu nu bag in seama oricum, le sterg si gata.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

atunci nu stiu ce sa ai zic...
megeti la comneduire...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70980" target="_blank">IN MEMORIAM LAURA STOICA

Mergi la inceput