Pentru Dante01

Pentru Dante01 | Autor: AB

Link direct la acest mesaj

Ai inchis subiectul de software pentru control parental pe net.
1. nu l-am deschis pentru mine. Stiu sa dau gugl. si sa aleg ce-mi convine.
2. puteai sa-mi dai un PM de politete sa ma intrebi de ce l-am deschis macar in loc sa faci prezumtii
3. Motivul deschiderii a fost ca am considerat ca un subiect despre acest tip de software, la care cei mai nepriceputi sa poata cere un sfat si un ajutor de instalare ar fi ok. Asta ca sa nu mai vorbesc ca-s unii care totusi nici nu stiu ca exista asa ceva, sau daca stiu, nu stiu caexista si fara plata sau/si nu se descurca cu instalarea din motive tehnice sau lingvistice.

Dpdv personal poti sa-l inchizi !




eibi si ceata de pitigoi
(22.07.2003),(19.06.2005)

ei bi the Extra-Bramburici!!
ei bi, ei bi. B! good. ei bi go home!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

acum vad threadul asta...
o sa-ti raspund asdar aici, lasam offtopicul la know how...
mi-am schimbat mintea, ca sa zic asa, dupa ce am citit threadul de la generale cu minorii si internetul...
nu zic ca nu puteam sa dau pm, dar si tu puteai sa fii un pic mai explicita in ce ai scris la know how on line...nu-s chiar ghicitor in stele...
am intels ideea si chiar o sa-l pun in indexul de subiecte, dar o sa te rog si pe tine sa editezi mesajul initial de la know how si sa il faci mai explicit, in sensul de a explica ca exista moduri mai sigure de a explora internetul si ca unul din aceste moduri e instalarea unor astfel de programe...
apoi eu o sa sterg de acolo postarile mele off topic si o sa incerc sa ofer asistenta celor care au probleme cu instalarea/configurarea/utilizarea acestor programe...



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70980" target="_blank">IN MEMORIAM LAURA STOICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Multam!
Re-editez...sa traiti



eibi si ceata de pitigoi
(22.07.2003),(19.06.2005)

ei bi the Extra-Bramburici!!
ei bi, ei bi. B! good. ei bi go home!

Mergi la inceput