Copii nascuti in 2000 (05)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianadu spune:

Multumesc mult pentru urari, in numele lui Mihnea....., petrecerea a fost un pic diferita de ceea ce era el obisnuit, dat fiind faptul ca noi tocmai ne-am mutat dintr0o parte in alta a tarii, adica de la Iasi la Timisoara, nu avem inca prieteni, el avea pe 2 dec doar doaua zile de gradi la activ....asa ca am sarbatorit doar intre noi...., dupa ce ne aclimatizam sper sa facem o petrecere reloaded....cu copii adica....Va pup si multumesc inca o data pentru ca v-ati gandit la noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanagabriela spune:

Ce-au primit copilasii vostri de Mos Niculae? Cred inca in aceasta poveste sau le-ati spus adevarul? Dar Mos Craciun?

Antonia inca ne crede si nu pune prea multe intrebari (mai ales ca este vorba de cadouri). Ea a primit ultimul film de desen animate cu Asterix (este mare fan a lui Asterix, mostenire de la taticul ei ) si o papusa "spargator de nuci", fiindca ne ducem la baletul cu pricina intr-o saptamina si are si un desen animat cu aceeasi tema.

In plus ne-a cazut primul dintisor, sintem stirba si f.mindra de acest lucru. A cazut singur, am asteptat pina la sfirsit si nu am tras de el.



Intilnire DC Montreal 16 decembrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns filofteia spune:

Andreea sa-ti traiasca Alex... sa va bucurati de el si sa fie sanatos!

Adi cred in Mos Niculae si in Mos Craciun, inca nu pune intrebari. Mos Nicolae la noi vine seara, ca sa ne bucuram cu totii, caci a doua zi noi suntem la serviciu. Creem o mica divesrsiune si apar cadourile in cizme... Anul acesta Adi a primit o masina cu telecomanda si arcuri la rotile din fata si din spate (asa o descrie el) si un kil (tot de la el citire) de bomboane, o sampanie si un CD cu colinde. Cum il cheama si Nicolae primeste mai multe cadouri, ca i le punem toate la cizme. Am cumparat si un tort si m-a pus sa-i pun lumanari, sa stingem toate luminile si sa vin cu el cu lumanarile aprinse si sa-i cant "La multi ani cu sanatate!"... Eu ma pun mereu la mintea lui....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

La multi ani, Alex! Sa fii sanatos si sa-ti bucuri parintii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

multam frumos pentru urari,si ai vostrii sa fie sanatosi si sa creasca mari.
ne-am distrat ma rog copii mai mult,au fost vreo 10 plus mamici,toata casa vraiste dar nu mai conteaza.cadouri multe, muzica voie buna,a fost super.

si la noi alex crede in cei doi mosi ,ba acum mai profit si eu de asta si ca sa fie cuminte ii spun ca il vede mosu pe geam si nu-i mai aduce nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

LA MULTI ANI tuturor copilasilor!

Vrem si nou pe listuta!Ne primiti?Ionescu Leonard:6.04.2000!Multumim!

mamy_taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

bun venit mamy-taty.

la multi ani Darie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuska spune:

Bine ai venit mamy_taty, sa-ti traiasca dragonelul!
Anei inca nu i-a cazut inca dintisorul miscator, desi se tine doar in partea din fata, in schimb ii mai creste o masea....
Spuneti-mi si mie, va rog, pe langa cele 2 maselute (una iesita acum putin timp si cea de acum) o sa-i mai creasca inca 2 pe maxilarul inferior (celelalte sunt sus!)? Si pana la ce varsta isi schimba dintisorii?
Si printesa mea mai crede in Mos, o sa o las sa creada cat va vrea, cred ca e cea mai frumoasa parte a copilariei, eu imi aduc aminte cu placere de ea si sincer n-am avut un soc prea mare cand am aflat ca nu exista....
Va pupic!

*********************************
Poze la intoarcerea cu Teo(bb2) acasa
De la botezul Teodorei
Din parcul Tineretului, dar si cu altii

Povestea nasterii Anei
Povestea nasterii Teodorei(bb2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

la multi ani ANDREW si ANDREEA DANIELA!
sa cresteti mari si sanatosi


Anuska nu stiu daca e o varsta anume ca sa schimbe dintisorii,in functie de fiecare copil cred.la noi nu se misca inca nici unul,maselutele inca nu i-au iesit cele 4 de care zici dar parca sunt gingiile umflate rau si ma gandesc ca o sa iasa curand.



acum ne pregatim de serbarea mosului care va fi marti pe 19.grea problema ca trebuie sa-i fac ceva ca e preot in rol si habar nam ce ca treb sa fie ceva negru.
aseara am impodobit deja bradul ca nu mai avea rabdare pustiul,e din plastic si rezista.o sa luam si o crenguta ceva si natural ca sa miroasa in casa a brad verde.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Buna, scuze ca nu am mai scris de mult, dar daca ma apuc de povestit despre Oana nu mai termin.


La multi ani!!!!!Andrew
Andreea Daniela
Adina


Sa cresti mari si sanatosi si norocosi!


www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput