Mamici casnice (42)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neatza si va
Azi sunt o casnica desavarsita: smotru, smotru si iar smotru.
Oare de ce m-oi chinui...ca mai pe seara e la loc tot balamucul...

Va si va doresc o zi faina.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Flavia multumesc de intrebare.Sunt la a 3a zi de tratament cu antibiotic si deja se vede o imbunatatire. Adica limba arata normal si nu ma mai deranjeaza nimic. Insa dupa terminarea antibioticului va trebui sa continui cu antimicotic o data pe saptamana timp de o luna.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

hai pe pag 1 ca asa-i frumos!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

'neata! multam de cafea.
hai ca vad ca iese o varza cu intilneala noastra. dar macar sa ne intilnim si tot e bine. pe linga cami si bi venim si noi de vineri. numai sa-mi spuneti sigur sa nu ajungem ca nebunii pe acolo singuri. cami, bi astept raspuns!!!
fla, tu vb de stodal. alexa dupa guturaiul asta a ramas cu o tuse cam urita. i-am luat stodal si am sa-i dau de 3/zi cite 5 ml. cite zile ? asta e intrebarea mea. pliz da-mi si mie un raspuns
revin mai tirziu, acu' trec la

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

quote:
Originally posted by osna
hai pe pag 1 ca asa-i frumos!
?????
mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

lucia am gasit subiectul pe pagina2 la prieteni intotdeauna,de asta am spus chestia de mai sus!!!
prietenii stiu de ce




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Io ma tot uitam pe pagina 1 si reciteam cu atentie sa vaz ce e frumos sau sa vad daca nu cumva m-o fi intrebat cineva ceva si nu i-am raspuns sau sa vad daca o fi spus careva vreun banc. Si cum nu am inteles nimic... zic hai sa vad si eu ce o fi frumos?!


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

gata ma intorsei acum imi beau si eu cafeluta linistita si pe urma trec la bucatarie ca azi cica am barbat acasa si mai trebuie sa si gatesc.



Danelutza iubita pacat ca e o ea tanti dentista deci nu ma duc de drag.azi mi-a luat masura la lucrare si mai merg sapt viitoare sa o puna si gata am scapat momentan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Buna fetelor!
Mie mi-a fost rau tare zilele astea, am bolit in pat...am avut niste "musafiri" cam ciudati cu dureri mari care nu stiu de ce imi razbateau si prin zona operatiei...acum e prima zi cand apar iar pe scaunul de birou...N-am mai citit tot din urma, doar paginile din capitolul asta nou...
Daca aveti timp si chef mai mergeti pe ele.ro la Lideri si cautati-ma
( Anca Iliescu ) ca am mai scris cate ceva...si sunt mandra toata ca un articol de-al meu a stat in top toata luna aprilie cu cea mai mare nota...
Pupilici.

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Lucia si Svetlana ati fost tari rau de tot

andreea_tx tre sa ma apuc si eu de mers la dentisti numa nu ma pot motiva nicicum:)

Alina nu stiu cate zile tre sa-i dai, eu cred ca pana trece tusea (la noi tine 2, 3 zile)

Anculina ma bucur ca esti mai bine.

Sorry, mi s-a urcat Sara pe birou, e dezastruuuu, nu mai pot scrie.

Haideti ca maine baga chef:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput