Mamici casnice (41)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Offf ca iar ma urla-n capgogoasa '"mama opa" sa ma scool de la pc si scriu doar cu styangaaa
Denizelu pup dulce ce bine ca viiiiiiiiiiii
LA MULTI ANI CELOR DOI FRATIORI SARBATORITI
fELCIITARI sVETLANA PT MASINAIE, PUP DULCE SOTUL CARE TE FACWE FERCIITA HIHIHI
SCUZE DE CAPSLOCK DAR GOGO E DE VINA SI DACA STERG nu mai scriu iarasi.......
Flavia cat tre sa dau eu avans?
Am trecut pe la mnurori si nu mai am timp sa povestesc nimic ca uite in ce hal e mesajul Fug ca ma dispera paaaaaaa

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

moaaaama ce de mai scrisera-ti.tre sa citesc din urma.
acu venii de la dentist,ma duc sa-mi hranesc balauru si mai intru mai tarziu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

mai fetele ,la masina aia de framantat paine poti framanta si altceva ? adica orice aluat?
intreb si eu ca sunt complet pe dinafara.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Buna buna!!

Mai fetelor voi ati avut ceva cu mine aseara de m-ati trimis la zezeu si sa ma prinda ora 1 noaptea pe acolo? Si acum ati inceput capitol nou si deja sunt 2 pagini? Macar ati pastrat o cafeluta si pentru mine?Nu conteaza cum o fi calda,sleita,cafea sa fie...

In primul rand tre sa-mi salut si sa-mi pup cuscra si nora.

Apoi tre sa-i urez neaparat bun venit in Georgianei.Si daca tot vrei sa te vaiti de una,de alta pot sa incep si eu?

Andreea,bravo tie ca te-ai distrat mama draga.Dar ia zi tu,ce cadou iti aduse soacra?

Adriana,eu cred ca pana nu scoti coltul ala nemernic de acolo nu prea ai ce face.Abia dupa ce-l scoti poti pune niste Baneocin pudra ca sa se vindece locul.Asa am patit si io dar nu m-am invrednicit sa-l scot singura,m-am dus la pedichiurista mea in care am mare incredere.

Flavia,dar de ce te interesezi de fratiori? Nu-s Dabija,da intreb si io.

Svetlana,nu vrei sa facem schimb de soti?Macar pentru o zi? I-am mai propus si lu' Dana banana targul asta dar n-a vrut. Hai mai fetelor ca nu-i baiat rau,doar io is mai "nod in papura",ca m-is Fecioara.Trebuia sa scriu cu F mic?

Si sa nu uit...LA MULTI ANI,fratiorilor de casnicute.

Fetelor,dimineata m-am trezit in imbratisarile si pupaturile lu' fii-miu. Ce poate fi mai frumos?Doamne...mor de dragul lui!!!








Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Uitai sa va pup pe toate mai fetelor mai!!

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Fetelor,dimineata m-am trezit in imbratisarile si pupaturile lu' fii-miu. Ce poate fi mai frumos?Doamne...mor de dragul lui!!!


mie imi spui! eu nu pot sta nici o ora fara fii-mea. sunt bolnava!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

dana aici zice ca paine normala,dulce,cozonaci si orice aluat cu drojdie.

anca m-ai listit.atunci diseara dau o bere!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Ete mei am culcat copilu si am adormit inaintea lui

Si pe mine ma giuguleste Sara toata ziua, da in special cand o pun la culcare, crezand ca ma face sa raman cu ea si sa o iau din patut:)
Si mi-e greu cand plec undeva fara ea, dar totusi imi fac curaj ca nu vreau sa fiu dependenta (asa cum imi tot aminteste o prietena:)

Cand prietenele mele aveau copii si eu nu, le tot auzeam ca se vaicaresc ca le e dor de bb cand plecam undeva, si ma gandeam "ete na, pe cine vor sa impresioneze si ele?" Da acu m-am prins ca treaba sta chiar asa

Georgi, Miha vedetzi ca nu pt mine am intrebat dc is insurati, da ma gandeam ca le puteam face cunostinta cu vre-o pretena
Svetlana ce zici, vrei sa-l vezi insurat? (doamne, la ce-mi sta si mie gandu':)))
Felicitari pt surpriza sotului, sa-l pupi si din partea noastra. Poate-l pun si pe al meu sa citeasca pe aici, io veni si lui ideea
Desi eu nu-s asa gospodina, in loc de masina d'asta de paine as prefera o excursie romantica, ceva...

andora pt avans dai cat vrei, eu platesc toata suma, adica 500.000 vorba cuiva nu mai stiu cui, ca sa fiu sigura ca merg :)))

mmiha uitai sa zic mersi fratelui tau pt oferte, da is ceva mai scumpe decat am gasit eu in Cj:) Azi ma duc la agentie sa vad daca nu-i ceva tzeapa la pretul asta :)

Tre sa plec



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Pai de ce nu spui asa?Ca avem si noi un preten pe care ne toooot chinuim sa-l insuram... I-am facut lipeala cu toate cunostintele mele nemaritate pe o raza de 2 km. Si nu reusim deloc. I-am zis sa-si mai cate si singur ca io am epuizat stocul...

Mersi fetele de urari pt fratello. Ma iau de el mai tarziu sa vedem ce bem si noi in gura noastra in seara asta...Nici nu stiu ce schimb e.O fi schimbul 2 si e la munca in seara asta...
Sa vezi ras...

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

pe pagina 2 nu-i frumos!




Mergi la inceput