Disperarea cand imi vine, rup ...

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns patriciaRO spune:

Acuma am intrat de pe alt calculator si este ok! Sa fie al naibii daca mai inteleg ceva!???

Beatrice, mami de Alex pifos

www.dropshots.com/day.php?userid=117763&cdate=20060521&ctime=143705" target="_blank">

MERG SINGUREL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumit spune:

Mai scriu un mesaj, ca sa atrag atentia. Deci ma pot loga cu un alt nick de acasa. :-) am mai scris asta si pe pagina 2.

Sibylle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Dante, nu ma lasa cu ochii-n soare ! Pliiiiz ! Desi intuitia imi spune ca poate tu vroiai sa ma ajuti pt ca nu esti moderator de mult timp... si poate nu esti la curent cu toate povestile ... : - ) Dar eu sunt convinsa ca e ceva ciudat, dupa felul in care Marius a ignorat toate mesajele mele... dar toate. Desi vedem ca uneori raspunde macar cu "s-a notat" bla bla bla... la mine nimic ... si cred ca am deschis subiectul asta de aproape o luna si totusi ...mnika !

Mama ei de lista neagra !!!

Ce fac ? Ma apuc sa folosesc alt nick pt mesagerie si ZZ, (ca si-asa nu se aduna puncte de la ZZ), iar pt restul folosesc nickul Sibylle (defectat ... ca asa i-a fost soarta ? ) Sau ? Ca de demonstrat am demonstrat ca e o pb cu nickul si nu cu compul meu, nici cu providerul ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

stiu ca ce-ti voi cere acum e chiar culmea, ca sa zic asa...dar mai ai un pic de rabdare...admin e plecat si desi ti-a raspuns pe 26 mai ca nu-si poate da seama de la ce e si a inaintat ideea ca ar putea fi de la ISP-ul tau, cand se va inroarce o sa-l rog sa mai investigheze inca o data problema...poate ii dam de cap...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Dante, nu e culmea ce imi ceri. Eu chiar am rabdare si evident ca voi astepta sa se intoarca adminul, banuiesc ca doar el poate sa vada ce nu merge la nick. E deja f bine ca m-ai ajutat sa demonstrez ca nu e nici compul meu vinovat, nici providerul . Mersi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ai un PM de la mine.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Cu PM-ul mai greu sa-l citesc. Ca daca ma loghez, nu mai pot deschide nici o pagina. O sa incerc de pe alt comp, ca nu vreau sa-l blochez pe al meu. 10x

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Scuze, ai un mail de la mine. Din reflex am utilizat PM.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Mersi mult, la mine s-a rezolvat problema. Puteti inchide subiectul daca vreti.


Sibylle saptamāna 23
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

welcome back!
ma bucur ca s-a dres...


Mergi la inceput