Disperarea cand imi vine, rup ...

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

sibylle - nu stiu de ce ti se intimpla asta. cred ca e totusi de la providerul tau.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Nu stiu ce e ala provider


Ileana, am īncercat sa ma loghez de pe linkul vechi si mesajul e acelasi : HTTP Error 500-13 - Server too busy
The request cannot be processed at this time. The amount of traffic exceeds the Web site's configured capacity. Merci oricum de idee.

Am īncercat si cum au zis Adela si AB si e la fel. De-aia-mi suspectez eu nickul de afaceri necurate ... pt ca nu ma pot loga de pe nici un comp, nici cu Explorer, Mozilla sau altele. Si de cāte ori prind un comp, primul lucru, īncerc sa ma loghez pe DC. Precizez ca de pe compul meu de acasa se poate loga oricine, numa' eu nu. Daca as renunta la Sibylle ar fi ca si cum as renunta la mine īnsami.

Poate se va gasi o solutie totusi ... eu am si rabdare, pana cānd nickul asta al meu paranormal revine la normal. Daca nu, o sa propun eu o semisolutie, da' fiindca nu-i prea ortodoxa, mai astept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Syb nenea Wanadoo e di iegzamplu un provider. al di vine cu tzava si netu acasa la addicted.



ei bi, the Extra-Bramburici, si ceata de pitigoi (22.07.2003),(19.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Aha, am īnteles. Mersi!

Deci nu e providerul meu atunci, caci īntre timp l-am schimbat, am trecut de la Wanadoo la Free...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

hai sa incercam ceva, vad ca totusi reusesti sa intri pe aici...
da-mi un pm si-ti dau eu adresa mea de mail ca sa putem coresponda mai simplu...apoi iti zic eu userul cu care intra sotia mea si parola si incerci cu datele astea, daca merge se poate sa fie ceva cu userul tau...
daca nu merge nici cu ala, e clar ceva cu netu' tau...
hai ca-ti dau eu pm, raspunde-mi cand citesti sa stiu si eu...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72003" target="_blank">INDEX SUBIECTE LA KNOW HOW ON LINE


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70980" target="_blank">IN MEMORIAM LAURA STOICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Ceau, Dante. Abea acum am vazut mesajul. Uite mailul meu sib.16@caramail.com La PM nu am acces, adica as putea incerca, dar daca ma loghez nu mai deschid nici o pagina DC. Si o sa incerc de pe nickul acela ( nu uitati sa schimbati parola apoi). :-) Merci īnca o data.

Sibylle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

ai mail...
am uitat sa zic acolo, nu-ti mai da adresa de mail pe forum...
o sa te trezesti cu tone de spam...
daca tot trebuie sa o dai, da-o in felul asta XXXX(at)yahoo(dot)com
asa n-o sa fi detectata de cei care cauta pe net adrese de mail sa te unple de spam...
e valabil pentru toata lumea, bineinteles...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumit spune:

Acesta e un test pt a verifica daca ma pot loga cu un alt nick de pe compul meu. Mersi Dante.

Sibylle

PS : acum m-am logat si editez acest raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumit spune:

Deci de acasa ma pot loga cu un alt nick. Nu am nici o problema la afisarea paginilor. Cānd ma loghez cu nickul Sibylle īmi apare acest mesaj : HTTP Error 500-13 - Server too busy
The request cannot be processed at this time. The amount of traffic exceeds the Web site's configured capacity
Acest mesaj imi apare cānd ma loghez de pe orice alt computer, nu doar de pe cel de acasa.

Multumesc īnca o data .

Sibylle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaRO spune:

Si la mine este o alta prolema. Sunt logata pe forum si imi zice ca accesul va fost restrictionat... Care e problema? ce aveti cu mine?

Beatrice, mami de Alex pifos

www.dropshots.com/day.php?userid=117763&cdate=20060521&ctime=143705" target="_blank">

MERG SINGUREL

Mergi la inceput