Messanger si Chat

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cait spune:

La mine mi-a blocat calcultarorul sau incerc sa-l deschid si inchide si pagine de forum.

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

eu nu ma pot loga, cel putin la 'discutii generale', ca tot imi zice : 'Anonymous Users are not allowed in this application. You must sign in this website first.'...numai ca nu gasesc unde sa ma sign in-alesc.

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Messangerul merge ca lumea, multumita lui Oana B sant si eu in rand cu lumea. Nematics, vezi subiectul deschis de mine la capitolul asta, si foloseste link-ul de acolo ca sa ai access la messanger.
O mica sugestie. . . Ar fi super daca nu ar mai aparea pop up de cate ori primesti sau scrii un mesaj, mai ales ca daca sant in Outlook, apare deasupra. Un picut enervant...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Lol Anca, la mine cu acelasi link nu vrea sa mearga:)))

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Ai vreun software firewall instalat?
Ai pop-up blocker?
Ai un program antivirus activ?

Daca da incearca sa le dezactivezi temporar sa vezi daca problema nu este de acolo.

Oana ce browser folosesti?
Esti sigura ca browserul tau accepta cookies?
Ai vreun program care sterge automat temporary files din sistem?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prettysunshine spune:

Eu am dat click pe messenger,s-a deschis o fereastra unde imi zice ca trebuie sa fiu logata pe forum (si eram) si ca tre sa folosesc cookies in browser.Ce inseamna asta si cum pot intra pe messenger?

-------------------------------------------------------------------------------------One Stone is Enough to Break a Glass. One Sentence is Enough to Break a Heart.One Second is Enough to Fall in Love and One Misunderstanding is Sufficient to Break Friendship.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Originally posted by ADMIN

Ai vreun software firewall instalat?
Ai pop-up blocker?
Ai un program antivirus activ?

Daca da incearca sa le dezactivezi temporar sa vezi daca problema nu este de acolo.

Oana ce browser folosesti?
Esti sigura ca browserul tau accepta cookies?
Ai vreun program care sterge automat temporary files din sistem?



Admin eu le am pe toate ce le-ai insirat, folosesc Mozilla si cred ca mi se sterg si cookies cand inchid pagina. O sa incerc sa le dezactivez pe rand sa vad de la care e.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cataghe spune:

Nenea adminuuuuuuuuu, pliiiiiiiiiiz, baga un oki si aici ca imi iau campiiii!!

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75157

Mercicutz!

_
"The reports on my death are greatly exaggerated." (Mark Twain)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Mie imi place noul chat, pacat ca nu prea stie lumea de el sau nu intra multi ca e cam pusti....

mamica de baietel de decembrie 2003 si de fetita de august 2005
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Tot nu merge.
Am dezactivat temporar tot, antivirus, firewall, popup blocker, cookies se accepta, am incercat si pe IE si pe Mozilla.

Curios este ca singura camera unde nu pot intra e la generale, mi se spune chestia cu anonimul la fel si la messenger. Am reusit sa intru la generale in prima zi si de atunci nu mai pot. In restul camerelor pot intra.
Am incercat si de pe laptop si la fel se intampla.

Oana_B

Mergi la inceput