Messanger si Chat

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns admin spune:

De asemenea am pus in meniul din stanga accesul direct la camera de generale unde se pot intalnii userii care au chef de vorbafara un subiect anume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Hai ca l-am dibuit. E super ADMIN, chiar incepe sa imi placa!

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Asaaaa,ce-am mai observat:
-daca schimb skin-ul,dispare optiunea din dreapta de a schimba camera;
-daca selectez pe cineva cu "track the user" nu mai reusesc sa scap de asta;doar sa "track" alt user..



www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

quote:
Originally posted by lu.more

Cand vreau sa incerc messengerul imi zice ca :
Anonymous Users are not allowed in this application. You must sign in this website first.

Dau OK, si cand fac sign in imi apare acelasi mesaj. La infinit.

Pe chat pot sa ma loghez se pare, dar cica nu-i nimeni prin camere. M-as mira...
Nu pe toate chaturile. La discutii generale, de exemplu, imi apare acelasi mesaj ca pe Messenger.

Trimiteti-mi un PM, va rog, cand o merge totul snur, sa nu mai pierd timpul facind teste...



.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C'est quand on n'y croit plus, que le ciel vous entend et pardonne. »
Kyo




si la mine fix la fel se intimpla, pot intra numai in anumite camere de chat unde nu e nimeni iar in altele se vede treaba ca sint "anonima", la fel si cu messenger-ul. Insa nu ma pot opri sa observ ca e cu mult mai bun decit vechiul chat. Merita sa insist.

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana405 spune:

Spuneti-mi si mie unde trebe sa ma logez si cum? ca sa pot intra si eu pe chat ,nu reusesc nici cum

ALEXANDRU[url=http://photos.yahoo.com/loredanasacalis]poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Mie imi place pt ca nu am YM la servici...asa ca acum voi putea sa vorbesc cu prietenii de pe DC...

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

la mine merge, groaznic de incet, dar merge treaba...ufff...



vidiazni, sticla ... dauneaza grav sanatatii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Eu nu ma pot conecta pe chat imi spune ca nu-s acceptati anonimi. De fapt singura camera in care nu pot intra e la generale si cum toata lumea se duce la generale...Am incercat diverse manevre, nu ma vrea si gata.

Si nici messengerul nu ma place tot apas pe sign in la infinit cum zicea cineva mai sus si nu ma conectez.[sigh din adancul rarunchilor]

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Lumea buna la ZZ!

Serios insa daca suntem prea multe ne da afara chat-ul.



eibi si ceata de pitigoi
(22.07.2003),(19.06.2005)

ei bi the Extra-Bramburici!!
ei bi, ei bi. B! good. ei bi go home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

La mine nu merge messengerul, nu vrea si gata. Imi da cum ii da si lui Lulu. Bine ca merge chatul!

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si surzii o pot vedea"

POZE
1 2 3
4 5 POZE MARTIE-APRILIE MAI

SUNT MANDRA DE ECHIPA MEA FAVORITA! STEAUA, SUNTEM ALATURI DE TINE!

Mergi la inceput