Messanger si Chat

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

va rog frumos, unde e chatul?

ca am gasit unul aici pe forum, dar mi-a zis ca mi-a expirat licenta pe data de 31 martie si m-a trimis in balarii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

quote:
Originally posted by nematics

va rog frumos, unde e chatul?

ca am gasit unul aici pe forum, dar mi-a zis ca mi-a expirat licenta pe data de 31 martie si m-a trimis in balarii!!!



dupa ce intri cu numele si cuparola ta pe forum te duci pe http://www.desprecopii.com/forum si dub fiecare sub-forum vei gasi un mic chat.


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
Opere de arta



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

Gabbriela,

multumesc, am facut asa si nu apare nici un link spre chat

mai astept pina se rodeaza ca sa pot intra si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

copii, nr 1, adugati-ma si pe mine la lista voastra, ca azi ploua rau de tot:))


nr. 2, eu nu inteleg, adica fiecare forum are chatu lui....insa unu general general exista?

pupiloi.



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Am apasat pe Chat la discutii generale, stau singura acolo. Intrebarea e despre ce messenger vorbiti ca io nu vad nik de genul asta. Si cum s-a mai zis...cred ca e mai bine un chat general ca nu vad utilitatea sa vorbim pe subforumuri pe chat, la subforumuri avem subiectele pe care intram, chatul cred ca trebuie sa fie comun.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Am incercat messengerul si merge. Am trimis si mesaje.
Apoi am incercat chatul de la ...ZZ, evident si am dat acolo peste Sabina (alt fan ZZ presupun ).
Acum, o mica sugestie? Se poate sa vedem cine e in camera de chat, inainte de a intra in ea?
Multumesc frumos!

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Cand vreau sa incerc messengerul imi zice ca :
Anonymous Users are not allowed in this application. You must sign in this website first.

Dau OK, si cand fac sign in imi apare acelasi mesaj. La infinit.

Pe chat pot sa ma loghez se pare, dar cica nu-i nimeni prin camere. M-as mira...
Nu pe toate chaturile. La discutii generale, de exemplu, imi apare acelasi mesaj ca pe Messenger.

Trimiteti-mi un PM, va rog, cand o merge totul snur, sa nu mai pierd timpul facind teste...



.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C'est quand on n'y croit plus, que le ciel vous entend et pardonne. »
Kyo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Totusi unde e messengerul de care ziceti? Nu vad nici un buton de add si nimic in afara de fereastra chatului.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Daca am mai multe ferestre de IE deschise (am acum chatul si fereastra asta unde scriu) si cineva scrie in chat imi devine activa fereastra chatului). E enervant ca in loc sa scriu aici apare acolo daca nu-s atenta.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Daca va locati in chat, deasupra locului unde se scrie mesajul, langa skins a aparut o iconita mica care se numeste control panel. De acolo va puteti schimba avatarul dar de asemenea aveti optiunea sa selectati ca chatul sa nu mai devina activ la aparitia unui mesaj nou!

Mergi la inceput