Lista Gradinite Bucuresti - bila alba / bila negra

Raspunsuri - Pagina 36

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Cge..si noi am vrut la Acorns, anul trecut..era pe lista mea de "favorite" (desi..erau si acolo niste "minusuri", dar tolerabile)..si am tot stat..si am tot stat pe waiting list.. pana am gasit Kinder Club-ul..si daca ne place..ne place..

Acorns-ul e o optiune f. f. buna mai ales pt. grupa f. mica (primesc copii f.mici)

Medin.."perfectiunea" nu exista!, dar Kinder Club-ul e absolut Ok din pctul nostru de vedere. Spuneam la un moment dat (innebunita de cautarile unei gradi), ca subiectivismul e o notiune teribil de complexa (se intampla cel mai adesea ca ceea ce pt. mine este ok, pt altul sa para execrabil).Cel mai bine este sa mergi si sa vezi daca vi se potriveste, iar apoi daca mai ai intrebari ..aici suntem..

Pt. a raspunde intrebarilor tale..la grupa mica sunt max. 12 copii (deja sunt pe punctul de a mai infiinta o grupa mica..mai mica), pretul este de 8.000.000 lei/luna, programul este de pe la 8.00..pana...la 17.00-18.00..cand ajungi sa-l iei..Si nu se percep "penalizari" de intarziere..ca la alte gradi..(cine stie..stie despre ce vorbesc..despre Acorns:))

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Cum facem sa deschidem Cap.2 ?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Continuati aiciCAPITOL2

Mamica de 2 zuze ANA-MARIA SI ANDREEA
POZICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Hai ca am nimerit cred,acum mai ramane sa rugam pe cineva sa inchida capitolul asta.

Multumim!

Mamica de 2 zuze ANA-MARIA SI ANDREEA
POZICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nord spune:

fetelor, avetzi ceva date noi despre Smart Kids?
de la 1 aprilie, fetitza mea va merge acolo, am mai citit ce ati scris, insa as mai fi vrut

Mergi la inceput
Mergi la inceput