Eco 3/4D in Galati?

Eco 3/4D in Galati? | Autor: CamiSol

Link direct la acest mesaj

Buna...Sunt insarcinata in 4 luni si locuiesc in Galati.As vrea sa fac o ecografie 3D sau 4D dar nu stiu unde.Multe cunostintinte mi-au spus ca ar fi si la noi in oras un astfel de cabinet dar nimeni nu stie unde.Astept un raspuns cat mai curand...
Merci mult si va pup pe burtici

ElSol

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giuliella spune:

Draga Cami acel eco 3d e pe undeva pe Balcescu pentru mai multe informatii uitate pe un ziar Viata libera. Acolo am vazut adresa dar nu am retinut. Daca totusi vrei ceva de calitate alege Bucurestiul. Incearca sa te interesezi pentru saptamanile 19-24 de sarcina sa iti faci programare la dr. Iosup sau dr. Herghelegiu. Daca o sa mai citesti pe aici pe forumuri o sa afli cat mai multe despre ei. In saptamanile respective se face eco morfologica unde este necesar acel 3D sau 4D. In rest nu prea ai nevoie decat de 2D. Si un 2D si medic bun in alati e dr. Ciobotaru la Romar.
Mult succes.
Te asteptam in forumul prieteni dintotdeauna la "La noi la GAlati sa veniti" unde vei gasi galatence care iti vor da multe sfaturi.
Pupici

gia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Auzisem ca si Botezatu ar avea un aparat de-asta pentru echo 3D. Dar mai curand, pt linistea ta, mergi la Bucuresti, daca tii mortis sa fie X-D.
Sarcina usoara si un bebe frumos si sanatos.


Liliana& Andra-Maria

Andra - Mai 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Multumesc fetelor pt raspuns.Nu cred ca isi are rostul sa merg pana la Buc pt eco, deoarece pt mine este doar o simpla curiozitate,vreau doar sa-mi vad bebele mai repede .Lunar merg la Dr Ciobotaru de la Romar cu care o sa si nasc, si mi-a spus ca sarcina merge foarte bine si ca nu am de ce sa fac o astfel de eco.Dar cum eu sunt f curioasa :D...cred ca o sa fac daca gasesc acel cabinet pe Balcescu.Merci mult inca odata si va pup...


ElSol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Mai este un echo 3D la Spitalul CFR. Poti merge si acolo sa intrebi

Mergi la inceput