Bazar pt ALEX (14)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by roandre

Am intrat in cont 10 RON de la Mercedes.

In listuta au aparut produse pt nou-nascuti de la Liana30.
Multumim frumos!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004



Mihaela, poze nu ai la hainutele de la Liana30?


Alina (24+) & Dragos (11.04.2002) pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Din pacate nu am poze inca la hainutele de la Liana30 dar sper sa poata face in curand si sa le postez pe site.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

buna fetelor!
Roandre te rog scoate din lista de la adjudecat achitat 559 bluza alba pentru fete 6-8 ani pentru ca am primit-o de mult dar nu am putut sa anunt din motive de sanatate.
Am facut si eu si copii varicela si a trebuit sa stam acasa izolati si acasa nu am net.
Numai bine la toata lumea.

Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 6 ani- Edi 1 an
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=546687000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Roandre, te rog frumos repui tu in bazar produsele pe care le adjudecase Penelopa15 ?
Ele sunt:

553. Salopeta bleu cu alb cu elefantel + fes, pentru 0-3 luni, material pufos si moale - 8 RON
554. Salopeta bleu cu alb cu ratusca + fes, pentru 0-3 luni, material pufos - 7 RON
555. Salopeta culoarea untului, brodata cu ursuleti, pentru 0-3 luni, material pufos - 8 RON
556. Salopeta bleu cu girafe + fes, pentru 0-3 luni, bumbac - 5 RON
557. Costumas vesta+pantaloni+fes+botosei, bleu cu alb, pentru 0-3 luni, bumbac - 8 RON
Daca e nevoie retrimit pozutele.
Si mai am rugamintea sa modifici pentru produsul 580 pretul de la 10 ron la 8 ron.
Si daca se poate, as vrea sa scot din bazar produsul 578 - salopeta raiat.
Multzam fain de tot

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Ralcat, mai trimite-mi inca o data pozele pt ca nu le mai am.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

1. cadita ,Baby care' , 20 ron - nu asigur transportul

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Am pus poze pt produsele de la Liana30!!!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Buna fetelor1 Eu nu stiu cum merge treaba cu acest bazar; nu am intrat deoarece momentan nu locuim in romania, dar am inteles ca totul se face pentru ajutorarea copiilor. Sincer mi-ar fi fost mai usor sa fie un bazar real decat unul virtual; as fi dus acolo toate haiunutele si gata, dar asa nu prea stiu cum sa procedez. Mai stam in romania o saptamana, si am multe hainute de baietel, pana la 2 ani. Haiuntele, marea majoritate sunt din state si sunt in stare buna. Le donez cu placere, numai ca nu stiu cum sa procedez. Nu pot sa scriu aici ce am, nici eu nu mai stiu, dar daca cineva are nevoie de ceva sa-mi spuna.
sau dati-mi alta ideee cum sa procedez. problema e ca nici acces la internet nu am; acum sunt la o prietena.
Va pup si astept solutii!


www.imagestation.com/album/?id=4287441075&code=8712142&mode=invite" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am ridicat azi coletul de la posta(cred ca aurelia1278 mi l-a trimis) si maine va trimite sotul meu banii in cont.
Hainutele sunt tare dragute si sandalutele la fel.
Va multumesc mult!

Mihaela(roandre), voi trimite in cont 35 RON,deci si pentru produsele de la loreema24, pe care te rog sa le pui inapoi la bazar ca vad ca ea nu a mai dat pe-aici, banii pentru aceste produse vor ramane ca donatie.
451. Set caciulita si barbetica roz (andradanatalia, este la Loreema24) – 2 RON: alina morostes - 2 RON
453. 2 caciulite noi, pt nou-nascuti (andradanatalia, sunt la Loreema24) - 1 RON: alina morostes - 2 RON



Alina (25+) & Dragos (11.04.2002) pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Tlaura, cel mai simplu ar fi dc una dintre fete care are mai mult timp liber ar lua produsele de la tine avand in vedere ca tu pleci din tara.
Deci, poate lua cineva hainutele de la Tlaura???

Alina morostes, am inverzit produsele iar cele de la Loreema24 le-am scos cu totul din lista pt ca nu as mai vrea sa se ajunga in situatia asta.

Am sa mai pun 2 produse la bazar...deci urmariti listuta!!!



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput