Bazar pt ALEX (14)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Eu prefer sa ma duc la posta, mi-e tare greu cu drumurile prin Bucuresti, in principal din cauza lipsei cronice de timp.

Maine de dimineata as vrea sa pun coletul.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

ok aurelia, poate trec sa-ti aduc si costumasul de la mine. unde stai? doar ca nu cred ca am timp astazi. prefer sa il iau cu mine la serviciu si seara sa ti-l las in drum spre casa - asa fac economie de timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Podul Constanta (Soseaua Chitilei) , lucrez in zona Piata Victoriei/Gara de Nord (inca ).


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

ok aurelia, ne putem vedea maine la Pta Victoriei la ora 18:00?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Penelopa15 spune:

M-AM INTORS!!!!!!!!!!!!!!!
Ralcat, poti sa scoti produsele care le am la tine din nou la vanzare ca pitiul meu a crescut. Banii pot fi considerati donatie.
Cine are hainete de vara pt baietei sa dea navala - doar ca bb meu e mai dezvoltat - cam cat un bb de 6 luni.
Mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Au intrat in cont 36 RON de la lulu75.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

M-am intalnit cu Tia si am luat costumasul pentru Alina Morostes.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Am achitat ieri 10 lei in cont.
Am probat rochita si palariuta aferenta sunt superbe,partea doua este ca ,, suntem capoase" si palariuta e cam mica.
Voi incerca sa asortez cu alta palariuta
Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:




Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Am intrat in cont 10 RON de la Mercedes.

In listuta au aparut produse pt nou-nascuti de la Liana30.
Multumim frumos!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput