De la forum adunate si-napoi la forum date -6

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

quote:
Originally posted by ....

...., nu te supara asa de tare! Doctorii, in general, nu prea dau multe informatii viitoarelor mamici. Cred ca le considera cam nestiutoare. Daca era ceva neinregula, sigur iti spunea, cum ti/a spus de fibrom (in privinta caruia nu trebuie sa te ingrijorezi, se poate absoarbe sau te opereaza la nastere.
In privinta fumatului si a alcoolui, eu cred ca ambele dauneaza grav sanatatii. Nici eu, nici sotul nu am fumat niciodata, dar stiu din proprie experienta ca se moare.


vine bebe!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:


Iata ce am gasit eu: macar e la ZZ...

"Sa stiti ca mi-a fost ca-m greu sa jignesc niste persoane necunoscute si asta denota o foarte mare lipsa de bun simt."



"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

quote:
Originally posted by Nadia1976


Iata ce am gasit eu: macar e la ZZ...

"Sa stiti ca mi-a fost ca-m greu sa jignesc niste persoane necunoscute si asta denota o foarte mare lipsa de bun simt."



"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte."




...si nu e singura comoara a autoarei....

Dada www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">puiut de om

vacanta maramures

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Nuuuuuu, April, nuuuu... e un adevarat tezaur, don'soara! Pliiiiiin de perle! Da' parca asta a fost cea mai cea!


"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Ce minunat ar fi sa va puteti rezuma la citatele cu pricina fara alte comentarii pe margine!Visez,nu?


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

Din categoria Curat murdar, coane Fanica!

quote:
Mie imi plac barbatii adevarati,adica inalti,frumosi si cu bani.Daca indeplineste aceste conditii poate fi si urit, ca nu mai conteaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

quote:
Originally posted by Veve

Ce minunat ar fi sa va puteti rezuma la citatele cu pricina fara alte comentarii pe margine!Visez,nu?


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6




OOOOOFFFFFFFF, VV! In primul rand, scuze!
In al doilea rand: ce astepti tu e un fel de Perpetuum Mobile: toata lumea il vrea, dar... pur si simplu nu exista!


"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:


Argument pro-infasat:


quote:
Originally posted by...
adormitul bbului infasat sa nu se sperie de manute



Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

pe meterezele gramaticii :)))

quote:
Originally posted by Daca vreau sa scrie si sa vorbeasca corect, n-am sa las pe Bogdan sa-si petreaca cea mai mare parte a timpului cu copii ai caror parinti nu vorbesc corect.




http://community.webshots.com/user/vara2006photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


sa fim toleranti si civilizati! acusi intram in UE

quote:
Originally posted by fetitie

Strange vecinii de gat!

Dar sa nu ai martori!



http://community.webshots.com/user/vara2006photos

Mergi la inceput