De la forum adunate si-napoi la forum date -6

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Categoria Imi vine sa o mananc
Postat de kokorina:

sotul ma(ne) iubeste si este un om extraordinar de bun,soacra ma mai calca pe nervi de-mi vine sa-i smulg capul cu dintii


Orgel's second rule: "Evolution is cleverer than you are."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

Citesc si ma minunez.....cred ca trebuie sa intru la mai multe subiecte mai ales cand am vreo zi mai proasta. Ca ori ma inveselesc ori , citez: imi smulg capul cu dintzii. Ca zau asa....cascadorii rasului in anumite cazuri [ sper ca nu foarte dese].mamaaaaaaaa





" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE







fotografii cu fetitzele mele ADRIANA STEFANIA [05.NOIEMBRIE.1998] SI ALEXIA MARIA [ 24 OCTOMBRIE 2004]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

quote:
Originally posted by michelle7

moderator
De ceva timp este server nou care merge bine si incercam acum sa inchidem subiectele la 20 de pagini si nu 10.

raspuns membru DC ( usor disperat )

nu o sa fie prea incarcate paginile???

Michelle





vai vai vai..chiar ca-s peste tot.....

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

eu am fost doamna si nu am dat nume
N-am stiut insa ca traiesti dupa principiul " si publicitatea negativa e publicitate" !!!.

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Din categoria: "Si frumoasa si modesta":



imi place sa fiu mama, sunt fericita ca sunt, dar imi place si sa ma uit la mine in oglinda, sa fiu femeie/sotie/amanta. ma simt bine cand sunt admirata si cand se spune despre baiatul meu ca e frumos "ca ma-sa".




"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Inainte apareau aici chestii chiar haioase. Acum ati dat-o pe umor negru.

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)


Poti da fara iubire, dar nu poti iubi fara daruire.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

membru DC deschide subiect nou

Mi s-a umflat pipota la maxim cind am urmarit filmuletul asta postat pe un website strain. Priviti si voi:

raspuns moderator urmat de inchiderea inevitabila a subiectului

Ni se umfla si noua!...aproape saptamanal,cand apare pe site de ceva vreme incoace

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Din ciclul : eu mi-s fumeie cinstita, nu ca altele :

quote:
Originally posted by ...

eu nu as da foarte tare in el (daca as opta sa-l iert) pentru ca pe el il iubesc, dar in ea.... DA! pentru ca pe ea n-o iubesc! daca casnicia aleia nu merge bine, putea sa gaseasca un barbat liber, nu unul casatorit si cu o pozitie buna.Ce io cand mi-am inselat logodnicul am facut-o cu unul insurat? Pe mine un barbat insurat ma atrage cat ma atrage o gramada de lemne vechi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpintilie spune:

quote:
Originally posted by ...


saracu, normal ca mereu cealata e de vina, lui i se vede si hublou' deasupra capului, straluceste asa de frumos..........



Cred ca batea soarele in el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

quote:
Originally posted by

Ingrozitor destin ! Dumnezeu sa-i odihneasca in pace.




Normal ca a fost o greseala.....

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput