Membru nou!

Membru nou! | Autor: Happiness_4_us

Link direct la acest mesaj

Am si eu o problema. O buna prietena m-a rugat sa o inscriu si pe ea pe forum, am facut asta insa nu a primit nici un mail de confirmare ca s-a activat contul iar daca o caut la membri imi apare mesaj ca este folosit numele de utilizator deja.
Ne puteti ajuta si pe noi?
Multumesc anticipat.

P.S. Nume de utilizator Ninabalerina.

Nana Motoc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Solicitarea nu a fost aprobata.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Dar din ce cauza nu a fost aprobata? Sau cum?
Asta inseamna ca nu se poate inscrie pe forum?
Poti, te rog frumos, sa ma lamuresti si pe mine despre ce e vorba?
Multumesc frumos.

Nana Motoc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pentru ca din punct de vedere tehnic cel putin un user cu un cont activ (in speta dvs. pt exemplul de fata) solicita crearea celui de-al doilea cont pe langa cel curent. Si orice solicitare de acest gen este respinsa.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelam spune:

Aceeasi problema o are si cumnata mea.
A incercat sa devina membru dar nu a primit mail de acceptare.
Si nu inteleg de ce? Ca nu am cerut EU, mirelam, inca un cont nou, ci EA, de pe computerul ei de acasa a incercat sa se intregistreze, cu adresa EI de mail.
Asa ca nu inteleg ce legatura avem noi, membrii vechi cu inscrierea altora chiar daca ne sunt rude sau prieteni? De ce nu ii acceptati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by mirelam

Aceeasi problema o are si cumnata mea.
A incercat sa devina membru dar nu a primit mail de acceptare.
Si nu inteleg de ce? Ca nu am cerut EU, mirelam, inca un cont nou, ci EA, de pe computerul ei de acasa a incercat sa se intregistreze, cu adresa EI de mail.
Asa ca nu inteleg ce legatura avem noi, membrii vechi cu inscrierea altora chiar daca ne sunt rude sau prieteni? De ce nu ii acceptati?

Mirela, mamica lui Andrei



Te rog sa adresezi aceasta solicitare la adresa inregistrare@desprecopii.com pentru a putea fi verificata solicitarea cu urmatoarele date:
1. username
2. adresa de mail

Au fost si mai sunt probleme si de ordin tehnic deci nu am de unde sa stiu decat daca se verifica concret.

Multumesc

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput