"cine salveaza o viata, salveaza o lume"

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Ne bucuram foarte mult ca Sabina este bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ILIS azi am depus banii..multa bafta!!!




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Buna Liana. Iti multumim mult de tot, impreuna cu Adriana.Gestul tau este foarte nobil.Multa sanatate si tot ce-ti doresti tie si familiei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Covalciuc spune:

Ma bucur foarte mult ca actiunea de ajutorare a reusit , si ca sa va bucur pe toti va anunt cu entuziasm ca a inceput colectarea de fonduri de la toti pompierii din tara. Cel mai mare efort pentru aceasta l-a depus colegul nostru de la Descarcerare Constanta Plt.maj. Balan Dan . Multa "bafta" Adriana !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Si eu am o fetita cam de aceeasi varsta care s-a nascut la 36 de saptamani si 4 zile. Din fericire este sanatoasa.
Va doresc si voua sa va insanatositi cat mai repede.

Am citit ca dupa nastere Adriana a fost externata dupa 5 zile, ceea ce mi s-a parut cam ciudat. Noi am stat in maternitate 10 zile, fara sa avem probleme grave, dar nu am plecat pana cand Marina nu a inceput sa manance singura (initial a avut sonda).
Important e ca acum sa se rezolve lucrurile cat mai repede si totul sa fie bine.

Sanatate si curaj!

Cum se depun banii ? Ma duc pur si simplu cu banii si contul la o filiala a Bancii Transilvania ? Sau ma pot duce la orice banca ?


Sanziana & Marina (03/10/2004)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sanziana72/my_photos

Be carefull of what you wish for, cause you might get it! / Ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa primesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Ne bucuram mult ca Adriana este ajutata. Sa va dea Dumnezeu tutoror multa sanatate si tot ce va doriti.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Covi, Viorel sunt si iti multumim din suflet pentru implicarea ta atat de prompta si profunda in ajutorarea ingerasului nostru, care sigur intr-o zi iti va fii recunoscatoare...
Esti mai mult decat un coleg, esti un adevarat prieten. Ii multumim mult si lui Balan pentru gestul sau atat de frumos si tuturor colegilor.Va dorim multa sanatate si tot binele din lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Covalciuc spune:

Multumesc tuturor celor care o ajuta pe Adriana si... Haideti sa ne aducem aminte ca spiritul Crestin inseamna, mai presus de toate, iubire si bunatate, pe care sa le imparti si sa le primesti impreuna cu cei care iti sunt aproape. Si daca sunteti fericiti, bucurati-va din plin de aceasta senzatie. Daca nu, nu fiti tristi, nimic nu dureaza la nesfarsit. Daca sunteti sanatosi, nu va doriti luna de pe cer. Orice altceva se rezolva, cu timpul. Intotdeauna exista o raza de speranta .
Cere-I lui Dumnezeu sa binecuvanteze munca ta, dar nu-I cere S-o faca El in locul tau .Sa fiti iubiti!!!!! ...si sa conduceti cu atentie ca altfel vine tatal Adrianei si colegii lui sa va ajute(NU VA DORESC ACEST LUCRU!!!!!! )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

sanziana trebuie sa te duci cu nr contului si numele doamnei Serban ileana Veronica.la Banca Transilvania..nu stiu daca merge si de la alte banci...


multa sanatate Adrianei!!!




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Buna, Sanziana. Ne bucuram ca fetita ta Marina este sanatoasa. Iti multumim mult pentru intentia ta si va dorim multa sanatate si numai bine.

Mergi la inceput