"cine salveaza o viata, salveaza o lume"

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Draga LIANA,au intrat banii de la tine.Iti dorim din toata inima sa ai parte de multa sanatate, liniste sufleteasca si o viata minunata plina de impliniri.Ai grija de tine.

POZE ADRIANA : www.imagestation.com/members/ILEANAS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ILIS "La multi ani mamicoo"

sper din tot sufletul sa reusiti cat mai repede..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianasoare spune:

Buna, Ilis. O sa virez si eu 50RON luni. Multa sanatate.

Cei care au modele de urmat in familie sunt cei mai bogati mostenitori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Multumim mult Lilianasoare.Sa ai parte de multa sanatate si tot binele din lume.

POZE ADRIANA : www.imagestation.com/members/ILEANAS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Howler spune:

E bine ca voi aveti deja o programare, insa un prieten de-al meu, care are aceeasi problema, si-a pus toate sperantele in mine, iar eu din tot sufletul vreau sa aflu macar adresa clinicii Xishan, sau cel mai bine emailul unde as putea trimite datele ca sa vad daca imi accepta prietenul bolnav in China, ca sa il trateze. V-as ruga din suflet sa ma ajutati cu adresa de email a clinicii sau a doctorului, caci am incercat mai toate siteurile si nimic nu a fost cu folos. Sper macar de aici cineva sa stie. Multumesc anticipat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns akella spune:

Howler, adresa de mail a clinicii este nrrfr99@gmail.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Howler spune:

Mersi mult, dar pe email tre sa trimit rezultatele analizei, trebuie sa fie in engleza? Si cum obtii o programare? Ei iti trimit inapoi? In sfarsit o luminita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns akella spune:

Howler, mai intai iei legatura cu secretara doctorului, care-ti va spune ce anume trebuie sa faci si cum sa trimiti. Bineinteles ca toata corespondenta se poarta in limba engleza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Hristos a inviat !Va dorim tuturor multa , multa sanatate, lumina in casa si pace in suflet, toate visele voastre sa devina realitate.

Howler, imi cer scuze ca iti raspund doar acum, nu am avut timp sa mai intru pe forum.
La adresa de e-mail nrrfr99@gmail.com trebuie sa-i scrii dr. Huang diagnosticul exact , varsta, cauza afectiunii,starea in care se afla acum, sa atasezi si un bilet de iesire din spital tradus in lb. engleza si un RMN scanat(rezonanta magnetica nucleara).Multa sanatate si multa bafta.Daca mai ai nevoie de vreo informatie, cu cea mai mare placere.

Ileana.
POZE ADRIANA : www.imagestation.com/members/ILEANAS



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Va rugam ajutati-ne sa ajungem cu fetita noastra in China.In luna mai trebuie sa fim din nou acolo, iar noi nu am reusit sa strangem suma necesara.
Va rugam din tot sufletul ajutati-ne in lupta noastra permanenta pentru imbunatatirea starii de sanatate a fetitei noastre, cu orice suma, oricat de mica.Adriana are sanse sa progreseze mai mult.Fetita noastra urmeaza un program continuu de recuperare.
Fiecare imbunatatire, oricat de mica ar parea ea, inseamna enorm pentru viata ingerasului nostru, e un pas inainte spre o viata mai buna.
De cate ori mergem in parc, Adriana priveste cu mare bucurie si interes copiii care se joaca, care alearga voiosi.Privirea ei calda ne patrunde adanc in suflete si parca ne intreaba :cand va putea si ea sa se joace cu ei, sa li se alature in aceasta minune care inseamna copilarie, care pentru ea este atat de trista si dificila? Si totodata este o fetita foarte rabdatoare ,foarte luptatoare, cooperanta , dar timpul trece, trece si noi trebuie sa ajungem in China...
Adriana este totul pentru noi.
Va rugam foarte mult dati-i o sansa fetitei noastre
POZE ADRIANA : www.imagestation.com/members/ILEANAS


Mergi la inceput