Mamici casnice (34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


Flavia

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

gata cozonacii fetelor??
eu imi astept sotul sa mergem la piata,am vrut sa fac budinca pt tort si nu am nici un gram de zahar in casa.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Ziua buna harnicutelor!!!
Eu am reusit performanta ca de ieri dimineata tocmai acuma sa deschid calculatorul...nici eu nu stiu cum de am rezistat....
Fla noi de joi seara am vopsit ouale rosii, si s-a murdarit un piculet si mandra mea...si ma mira tare(sper sa nu cobesc) ca a fost tare cumintica zilele astea si m-a lasat sa imi fac treaba in voie, nu m-a bazait deloc..."Are mama o fetita cumintica foc..."
Voi cum stati cu ultimele pregatiri???Sunt gata????

www.gfxworld.info/felicitari/card21/EASTER%20ROSE.jpg" target="_blank">click1 www.gfxworld.info/felicitari/card20/" target="_blank">click2



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

Sarbatori fericite!!!
"La douazeci de ani, domina vointa; la treizeci, mintea; la patruzeci, ratiunea." (Benjamin Franklin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Flavia oua am facut doar pentru duminica trecuta, si pentru ca a trebuit sa le maninc eu pe toate, am renuntzat sa mai fac. Isabella si soatza, rontzaie de zor outze de ciocolata...
Asha am uitat sa va anuntz... iepurashul i-a adus saptamina asta doi dintzi Isabellei, dintre care unul asta noapte...
Miha multzumesc...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

dani sa-ti traiasca isabela,amalia stai sa vezi cand incepe sa te ajute si la prajituri,atunci distractie.

eu am terminat tot,acum ma relaxez.oua nu am vopsit,am cumparat si soata abia asteapta sa ciocneasca.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

buna, fete! Am reusit sa termin curatenia, am terminat mancarea si prajiturile, totul e ok, sunt fericita! Andrei e inca racit, sper sa fie inspre bine.Vreau sa va urez si eu sarbatori calde si cu multa bucurie!!! Dumnezeu sa va ajute in toate!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Danelutza felicitari pt dintisori, ai fetita mare deja. A inceput sa te muste?:) Ca a mea ma invineteste, ieri m-a muscat de obraz si a trebuit sa imi tin compresa cu apa rece sa nu mi se invineteasca:)

Adriana pupam pe Andrei sa ii treaca raceala.

Mihaela daca zici ca ai fata cuminte, concureaza cu a mea:) Ca printre prieteni a ajuns etalon, le spun prietenii nostri copiilor "sa fi si tu la fel de cuminte ca si Sara":)

Svetlana la voi nu sunt inchise inca magazinele?:)
Eu n-am facut cozonaci in viata mea si am zis sa nu imi fac debutul tocmai sub ochii soacrei

Dana_ch intorc :)

Mei, n-ati mai vb cu Gica ala pe mess?

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbel30 spune:

Cadou pt. toate mamicile :

Dumnezeu sa va dea un curcubeu la fiecare furtuna , un zambet la fiecare lacrima , o binecuvantare la fiecare pas si o promisiune la fiecare grija !

Cu drag , Ioana

"Sufletul n-ar avea curcubeul daca ochii n-ar avea lacrimi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Hey, am si eu un mic cadou pentru voi. L-a facut Andra pe calculator. Sper sa va placa !

http://img199.imageshack.us/img199/4539/hrsitosainviat7ui.png

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Paste fericit cu multa lumina in suflet si in inimi!
Va pupam si va dorim o sarbatoare cat mai frumoasa!


Geani si Daria (03.04.05)

Daria la 1 an


Mergi la inceput