La France (52)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

quote:
Originally posted by Sibylle

Lu, ma bucur de ce zici de mama D-nei Laroque ... niciodata nu am auzit-o pe actrita spunând ceva de România ... ma bucur ca mama ei se mai intereseaza de tara.

Oana, daca ai poze de la Inviere, abea astept sa le vad.

M-ati speriat cu textele mele, sa-mi spuneti pliiiiz daca se modifica tare sau nu. Ce ma fac ???



Dau cu quote sa vezi cum apare textul. Poate asa vezi. Nu se modifica prea tare, intelegem ce zici. Nu am facut poze la Inviere, poate restul fetelor.

Lulu, ma bucur ca te-ai intalnit cu mama actritei.

Syb, eu am vazut-o pe Michelle mai demult la o emisiune cu mama ei, si spunea ca e jumatate romanca, si au dansat si cei din trupa de dans a mamei ei, romani.

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si surzii o pot vedea"

POZE
1 2 3
4 5 POZE MARTIE-APRILIE

SUNT MANDRA DE ECHIPA MEA FAVORITA! STEAUA, SUNTEM ALATURI DE TINE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Oana, ma omori ! Acum, la mine nu se mai modifica deloc textul ... adica eu îl vad asa cum am scris. Chiar si la ce ai dat quote . Ce anume se modifica ? Literele ? Care ? Bun, sper ca-mi raspundeti mâine, ca acum trebuie sa dormiti. Somn usor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Eu nu dorm. Dar nici nu iti pot spune in ce se modifica unele litere, ca nici nu le gasesc pe tastatura. Sunt hieroglife pt mine. Dar stai linistita, scumpa, ca nu e ceva grav, se intelege ce scri. Ce face samburelul, nu te lasa sa dormi?

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si surzii o pot vedea"

POZE
1 2 3
4 5 POZE MARTIE-APRILIE

SUNT MANDRA DE ECHIPA MEA FAVORITA! STEAUA, SUNTEM ALATURI DE TINE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

Hristos a Inviat! Multam' din tot sufletul pentru reteta de pasca, branza faiselle e delicioasa, seamana cu laptele batut din Ro.
Pupici la toata lumea si succese nebanuite.


just me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SMART spune:

hristos a inviat dragelor!
eu am tot sarbatorit pastele de vreo zece zile incoace asa ca dupa 2 tavi de pasca, 20 de oua rosii, o jumatate de miel si sticle nici nu vreau sa le mai numar... va urez si eu sarbatori fericite!

FELICIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

A murit mama.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

Otilia...nu stiu ce sa-ti spun...nu am cuvinte care sa poata sa-ti aline durerea! Imi pare nespus de rau...

Sincere condoleante!

http://community.webshots.com/user/delphinoi
http://community.webshots.com/user/sebilus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oLo spune:

Condoleantzele noastre, draga Otilia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Condoleante, Otilia !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Sincere condoleante Otilia! Suntem alaturi de tine cu sufletul! Imi pare rau!

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si surzii o pot vedea"

POZE
1 2 3
4 5 POZE MARTIE-APRILIE

SUNT MANDRA DE ECHIPA MEA FAVORITA! STEAUA, SUNTEM ALATURI DE TINE!

Mergi la inceput