Copii nascuti in 1999 ( 5)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

La multi ani sanatosi si fericiti!


15.05.1999 - Tudor - Miruna - "Miruna Enescu"
15.05.1999 - Georgiana- Sara - "Saraq"
17.05.1999 - Theodora - "Crini"


www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

La multi ani pentru Tudor ,Theodora si Sara ,sa cresteti mari ,sanatosi si cuminti !

Vladut are 23 de kg ,de masurat nu l-am mai masurat in ultimul timp dar oricum e micut ,si la picior noi ii luam masura 30 .
Ieri am fost la circ cu toata trupa de la gradinita ,cu toata gradinita mai exact si am venit chiauna de cap dar si incantata ,sunt atat de haiosi asa galagiosi,nerabdatori si nazdravani .Daca la intorcere erau niste bombe cu energie ,la intoarcere au fost mai cuminti ,erau obositi .Vladut cel putin a dormit de la 2,30 la 6,45 si asta ca l-am trezit noi ca altfel mai dormea.

De dimineata l-a pedepsit d-na ,asa din prima, dar pe buna dreptate desi el plangea de mama focului .In ultimul timp ,el si prietenul lui isi dau cu sutul in fund ,peste picioare ,o joaca total nechibzuita si am avut si acasa discutii pe tema asta ,mai ales cu taica-su .E plin de vanatai pe picioare .Ei acum poate si-a invatat lectia !
Gratiela sambata "va "sarbatoriti ?Cred ca Ozi de abea asteapta !
Va pup ,Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

La multi ani sarbatoritilor!

www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">dragostea mea
pascutzele mele floare de cires
Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.
"And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years" Abraham Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

La multi ani Tudor, Georgiana si Theodora! Sa cresteti mari, sanatosi, sa fiti fericiti si sa aveti alaturi parintii mult mult timp!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

grati.eladistractie placuta la Mc ,parca in weekendul asta sarbatoriti ziua Ozanei .Si astept detalii ca peste o luna avem si noi programare cu Vlad .
Va doresc un sfarsit de saptamana vesel si calduros si pe toate si pe micutii vostri ,Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Petrecere frumoasa! Ozana

La Multi Ani! si pentru toate Elenele si Constantinii din familie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Ei Ozi cum a fost la ziua ta .Te-ai distrat bine ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

LA MULTI ANI OZANA ,SA FII SANATOASA ,FERICITA SI INTELEAPTA !

Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:



Ozana fetita frumoasa.
Sa cresti mare si sa fii sanatoasa!

PS: Stinu, La Multi Ani! pentru ziua de 19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Cu ceva intarzieri, dar si la timp, pentru:

15.05.1999 - Tudor, baietel de Miruna (unde esti???)
15.05.1999 - Georgiana, fetita de Sara
17.05.1999 - Theodora, fetita de Crini (si tu, Crini?)
22.05.1999 – Ozana, fetita de Gratiela


Sa fiti sanatosi si fericit si norocosi si sa aveti vieti minunate! Felicitari parintilor pentru ceea ce sunteti.

Andrei a plecat azi in tabara de circ pentru 3 zile!!!. A fost tare dragut dimineata, cu bagajele si sac de dormit, au plecat cu un autocar super-meserias, copiii erau fericiti iar parintii emotionati, tralala, tare frumos.

Merg intr-o tabara de circ, o sa faca jonglerii, acrobatii, o sa vada animale, pregatesc un spectacol, etc, etc. Cred ca o sa se distreze super. Sper si sa se descurce Andruska cu toate hainutele, sac de dormit, spalat pe dinti, si toate alea.
Am emotii, tineti-mi pumnii sa fie totul OK si sa se simta minunat dragul meu

Nora

Mergi la inceput