Copii nascuti in 1999 ( 5)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

Multumim pentru felicitari Cristina T SI Zana.

Ne pregatim de concediu, in 2 zile plecam hai-hui prin tara.

Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 6 ani- Edi 1 an
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=546687000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cortez spune:

http://community.webshots.com/user/cortez225
Zana, daca nici de data asta nu merge, ma impusc . In listuta poti sa il pui pe baietelul meu : Adrian Mihai - 10 oct. 1999

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

quote:
Originally posted by cortez

http://community.webshots.com/user/cortez225
Zana, daca nici de data asta nu merge, ma impusc . In listuta poti sa il pui pe baietelul meu : Adrian Mihai - 10 oct. 1999



Se vedeee....lasa pe data viitoare .
Iti adaug piratul in lista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Buna tuturor care inca nu ati plecat in concediu si mai pierdeti vremea pe net .
Si noi ,tot in Bucuresti ,suportam cu greu caldura .
Vladut m-a zapacificat ,efectiv ,nu vrea decat in parc cu copiii si sa se joace ori pe calculator si casa e plina de jucarii atat sufrageria cat si camera lui ,si daca indraznesc sa il pun sa fac curat ,comenteaza .
Voi cu ce va mai laudati ,pe unde va mai plimbati ?
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Eu ma sufoc aici de cald, Oana nu mai mananca, ciuguleste doar, nu mai doarme si are un chef de cearta nemaipomenit.
Daca se mai racoreste un pic poate ma apuc de invatat. Vacanta placuta!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

quote:
Originally posted by CristinaT

Eu ma sufoc aici de cald, Oana nu mai mananca, ciuguleste doar, nu mai doarme si are un chef de cearta nemaipomenit.
Daca se mai racoreste un pic poate ma apuc de invatat. Vacanta placuta!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...






Cristina pentru ce inveti ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Buna mamicilor...

Ce mai fac prichindeii?
Andrada e super incantata de vacanta, e la bunici, nici nu vrea sa auda de noi , cica pana cand incepe scoala sa o lasam sa se recreeze, cica , ca doar e in vacanta....asa i-a zis bunicii cand la ora 10 s-a dus sa o trezeasca.
Peste o saptamana o "transfer" la ceilalti bunici. Ce bine de ea.....asa vacanta mi-ar prinde bine si mie.
Voi, fetelor pe unde mergeti in vacanta???
Pe la sau la munte? (n-am gasit icon cu muntele )

pa si pusi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Fetelor vad ca va distrati! Noi am venit in Bucuresti de o saptamana...eu am avut de lucru la Universitate iar Ozi s-a distrat in parc cu varul ei. Seara i-am servit 2 ore de inot sa mai rada suncutele dobandite la buni de la Brasov. Instructorul a vazut ca s-a rotunjit si a pus-o la munca bine. De luni revenim la o ora pe zi pt ca altfel Ozi refuza sa mai mearga. Sambata viitoare decolam la mare pentru 9 zile dupa care fugim iar in Brasov. Repet: e tare bine in vacanta. De cate ori imi vine sa-mi schimb jobul ma gandesc la vacanta de vara si-mi trece. Desi am restante, licenta, alte trebusoare administrative totusi se gaseste destul timp pt plecat la mare-munte.
Iustina, mai mergi cu Vladut la inot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

quote:
Originally posted by Stinu

quote:
Originally posted by CristinaT

Eu ma sufoc aici de cald, Oana nu mai mananca, ciuguleste doar, nu mai doarme si are un chef de cearta nemaipomenit.
Daca se mai racoreste un pic poate ma apuc de invatat. Vacanta placuta!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...






Cristina pentru ce inveti ?



Mi-am planificat sa invat Oracle si Visual.Net, ambele imi trebuiesc anul viitor la scoala. Din pacate nu pot caldura ma omoara, daca nu este cald citesc un rand de 4 ori fara sa inteleg ceva... eu nu prea pot sa invat decat in liniste, de lucrat pot sa lucrez ce am la serviciu de ex in orice conditii.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

quote:
Originally posted by april

Buna mamicilor...

Ce mai fac prichindeii?
Andrada e super incantata de vacanta, e la bunici, nici nu vrea sa auda de noi , cica pana cand incepe scoala sa o lasam sa se recreeze, cica , ca doar e in vacanta....asa i-a zis bunicii cand la ora 10 s-a dus sa o trezeasca.
Peste o saptamana o "transfer" la ceilalti bunici. Ce bine de ea.....asa vacanta mi-ar prinde bine si mie.
Voi, fetelor pe unde mergeti in vacanta???
Pe la sau la munte? (n-am gasit icon cu muntele )

pa si pusi







Noi inca nu am avut vacanta, doar Oana una scurta la bunici. Acum transpiram cu totii la bloc.
Oana traverseaza o noua perioada a lui, ma dispera cateodata. Nu asculta nici o explicatie, oricat de mult as incarca sa spun explicatie din cateva cuvinte. Acum de exmplu nu voia sa manance la praza, desi cand am consivins-o aprope ca m-a muscat de deget de foame...

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput