Copii nascuti in 1999 ( 5)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zana spune:

LA MULTI ANI! Lia sa cresti mare, isteata si sa o ajuti pe mami.

Stinu, termina odata cu doctoratul ala , multumesc ptr. adresa de muzica, e super!

Camelia, ai scapat de costumatie data asta, dar de rochita nu!
Succes povestitoarei.

Cristina ai gasit costumas de iepuras Oanei?
Si la noi se poarta mai multe toalete,stam pe langa ei si ii schimbam ba in costum de teatru, ba in costum de dans, m-am saturat atatea costume.

April, felicitari pentru poezie .

Gata,noi am terminat cu concursurile pe anul asta (sper), ne pregatim de serbarea care va fi saptamana viitoare si vom pleca se pare in excursie intr-un sfarsit.


Va pup.

desenele & Mirunei


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76746" target="_blank"> Povestile forumului



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

La multi ani Lia! si din partea noastra.

Tot binele din lume si muuuulta sanatate.


www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank"> puiut de om

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Fetele care vor sa se implice intr-o campanie umanitara pt. doi copii loviti de soarta...poate trageti un ochi si pe la subiectul din semnatura mea...au atata nevoie de ajutorul nostru!

Vreti sa faceti ceva?5 euro pentru o viata!!

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

quote:
Originally posted by zana

LA MULTI ANI! Lia sa cresti mare, isteata si sa o ajuti pe mami.

Stinu, termina odata cu doctoratul ala , multumesc ptr. adresa de muzica, e super!

Camelia, ai scapat de costumatie data asta, dar de rochita nu!
Succes povestitoarei.

Cristina ai gasit costumas de iepuras Oanei?
Si la noi se poarta mai multe toalete,stam pe langa ei si ii schimbam ba in costum de teatru, ba in costum de dans, m-am saturat atatea costume.

April, felicitari pentru poezie .

Gata,noi am terminat cu concursurile pe anul asta (sper), ne pregatim de serbarea care va fi saptamana viitoare si vom pleca se pare in excursie intr-un sfarsit.


Va pup.

desenele & Mirunei


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76746" target="_blank"> Povestile forumului





Zana ,mai am ceva cam pana pe 1 august fiindca pe 16 octombrie plec in Franta daca imi ajuta Dumnezeu sa fie totul asa cum sper eu sa imi termin acolo studiile .

Si noi azi am fost la Antipa ,eu nu mai fusesem demult ,mi-a placut .
A,si marti am fost la Palatul copiilor unde au dansat copilasii ,au fost toate gradinitele din sectorul 3 .Frumos, dar ZGOMOTOS RAU !!


Camelia vreau si eu sa particip la campania umanitara dar eu sunt in conflict cu banca ,nu pot trimite banii in plic pe adresa ta ?
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocu spune:

Buna! Intrebare: de unde le cumparati incaltari cat de cat mai de calitate dar pana-n 1.5 mil (piele, eventual taloneta in interior sau macar o bolta mai pronuntata, o talpa flexibila etc etc) am fost ieri, am gasit un magazin super dar unde o pereche de balerini costau 6 mil si sandalele de plaja (cu talpa de pluta) 2,9 mil am crezut initial ca nu vad bine dar aveam ochelarii pe nas...stiti unde gasesc incaltari produse de Tino bv? am mai avut si au fost super OK.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:


Iustina,ti-am trimis PM,multumim ca ai raspuns apelului meu in ceea ce priveste campania umanitara!

Vreti sa faceti ceva?5 euro pentru o viata!!

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

quote:
Originally posted by zana

Cristina ai gasit costumas de iepuras Oanei?
Si la noi se poarta mai multe toalete,stam pe langa ei si ii schimbam ba in costum de teatru, ba in costum de dans, m-am saturat atatea costume.




mai avem de gasit codita!!!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

quote:
Originally posted by ocu

Buna! Intrebare: de unde le cumparati incaltari cat de cat mai de calitate dar pana-n 1.5 mil (piele, eventual taloneta in interior sau macar o bolta mai pronuntata, o talpa flexibila etc etc) am fost ieri, am gasit un magazin super dar unde o pereche de balerini costau 6 mil si sandalele de plaja (cu talpa de pluta) 2,9 mil am crezut initial ca nu vad bine dar aveam ochelarii pe nas...stiti unde gasesc incaltari produse de Tino bv? am mai avut si au fost super OK.



eu i-am luat fetitei niste sandalute din piele la 400.000 de la TCM.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

scuze ca nu raspunde la tot, dar am avut examne azi si sunt capie acum!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Mamicilor,ia bagati un ochi in linkul de mai jos!...Ce ziceti,va regasiti? Va mai amintiti copilaria din perioada "epocii de aur"?

http://www.woow.ro/?file=Copilaria

Vreti sa faceti ceva?5 euro pentru o viata!!

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput