Copii nascuti in 1999 ( 5)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zana spune:

LA MULTI ANI! pentru sarbatoriti.
Sa cresteti mari si frumosi!

Nora, cand mai afli ceva de la Andrei povesteste aici, ai un baiat mare de acum.Are de recuperat la jocuri acum, il inteleg.

Eu am avut emotii mari ieri, s-ar putea sa ajungem in finala.
Copiii s-au simtit excelent, au facut chiar galerie la adversari.

Pam-pam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

La multi ani si de la noi pentru sarbatoritii de azi !

Zana, mult succes, tinem pumnii!

Stinu, da, dorm mai linistita. Stii cum e, am incredere in el si l-am lasat sa plece perfect increzatoare ca totul va fi bine, dar grijile de mama nu-s neaparat rationale. Ce sa facem, avem si noi pui...

Cristina, , e cuminte si dulce da' si cand il mai apuca gargaunii...

Pupici tuturor,

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:


S-a cunoscut ca ne-ati tinut pumnii.
Ne-am calificat in finala, de 1 iunie mancam tort, cand ma gandesc cata munca pe capul copilasilor nostri, dar si rezultatul e pe masura.
Vor incheia concursul cu dans de .

Off... tristetea vine din faptul ca s-a amanat excursia din cauza gripei.Vladut sa stii ca nu esti singur, si noi stam acasa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

quote:
Originally posted by zana


S-a cunoscut ca ne-ati tinut pumnii.
Ne-am calificat in finala, de 1 iunie mancam tort, cand ma gandesc cata munca pe capul copilasilor nostri, dar si rezultatul e pe masura.
Vor incheia concursul cu dans de .

Off... tristetea vine din faptul ca s-a amanat excursia din cauza gripei.Vladut sa stii ca nu esti singur, si noi stam acasa .

Zana ,ma bucur pentru Miruna si sa dea DD sa castigati !
Pai se pare ca se ridica interdictiile si vom putea pleca totusiin excursie ,dar sa vedem ,si Vladut de abea astepta excursia .Si mie imi pare rau ,dar poate ne dau voie totusi .

Iusti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Da, o sa fie daca nu de 1 iunie macar la sfarsitul anului.
Cum stati cu serbarile?
ca eu nu stiu nimic...iar alerg in ultimele zile sa caut rochie, parca vad .



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76746" target="_blank"> Povestile forumului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

zana, felicitari sunteti nemaipomeniti

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Gratiela ,azi nu a avut Ozana concurs de inot ?
Zana asa sa fie ,macar la sfarsitul anului .
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Ieri si azi Ozi a avut primul concurs de inot. Pentru cele 11 luni de inot a mers binisor (la 50 spate a iesit a patra in serie ieri si a sasea azi, timpii ii aflam maine; la 50 liber a inotat bine tehnic dar f. lent si a iesit mai slab, a saptea in serie), are resurse pentru ca nu parea ca nu mai poate, antrenorul a intrebat-o daca avea senzatia ca-i la mare la inot de placere. Ii pare rau ca nu a luat medalie, dar mai are concurs si pe 9-10 iunie. Cei de la liceul sportiv E. Racovita au avut cele mai bune rezultate, dar si la noi din cei 7 copilasi care au participat o fetita a luat locul 3 si un pustiulet (la 8 ani) locul 1, de 2 ori locul 2 si o data locul 3. Ozana are sanse bune la 50 spate daca incearca sa traga mai tare. A fost frumos, am stat la soare, am chibitat. A fost si proba de 50 liber pt mamici si tatici la care tati a iesit primul (asa ca in medie, familia sta bine). Desi s-a suparat i-a placut pana la urma. Acum a cazut lata desi vroia sa mearga in parc cu bicicleta. Maine o luam de la capat cu scoala si antrenamentele.
Gratiela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Felicitari Ozi! si bafta in continuare

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Gratiela felicitari micutei !Si multa putere in continuare ,lasa ca o sa ia ea si medalie !
Va pup ,Iustina

Mergi la inceput