De ce vor toti puncte?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

mneata...am pus si eu o intrebare pe pagina anterioara si nu mi-a raspuns nimeni
deci bila neagra e diferita de cea pe care ti-o da administratorul? sau n-am priceput io nimica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xelanoimis spune:

Vreau si eu un punct, va rog.
Dati-mi si mie unul sau chiar doua ca sunt "spirituala".

Si unde vad cate puncte am?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Bila neagra este numai un bobarnac virtual oricine ti-ar da-o. Pur si simplu, in loc sa scrie ca te dezaproba sau ca in opinia persoanei respective ai scris ceva nelalocul lui, pune o bila acolo.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71766" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

E adevarat, unii posteaza pentru puncte, habar n-am de ce li se para ca " da bine" sa aiba multe...De exemplu postarile cu un emotican, sau " afara e soare", etc.Sau cineva a umplut juma de pagina de emoticoane ca "implinise" nu stiu cate puncte...
Pentru cei care acceseaza siteul usor nu e o problema, dar altii incarca greu cate o pagina ca sa vada ca afara e soare...

Si, cu riscul de a ajunge la ZZ, vreau sa spun ca pe mine ma deranjeaza semnaturile cu linkuri si " maxime si cugetari " kilometrice...

V

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SAMURAYJACK23 spune:

Spera ca punctele se vor schimba pe produse pentru bebe si in consecinta posteaza la greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

...si de bile negre cum faci rost???

Daniella, mama lu'Alexis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Sunt forumuri unde nu se dau puncte si tot sunt persoane care bat campii. Sau e doar parerea lor. De asta e Forum.
Nu e rea ideea sa strangem punctele. Poate cand intram in UE se transforma in euro si o sa mor de suparare daca nu am multe. Asa ca va las ca trebuie sa scriu si la alte subiecte PT PUNCTE

PASTE FERICIT TUTUROR!

Luminita si Andrei Tudor (16 august 2005)

Album Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by daniella4

...si de bile negre cum faci rost???

Daniella, mama lu'Alexis


Intreab-o pe elise!Cica stie o sursa sigura!


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

quote:
Originally posted by Veve
Intreab-o pe elise!Cica stie o sursa sigura!


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6



io nu stiu, ca n-am primit vreuna sa-i identific sursa.
sint o panselutza.

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Am citit toate cele 3 apagini ale subiectului asta sa vad si eu care e treaba cu punctele ca pana acum nu auzisem de asa ceva si nici nu ma intreseaza sa fac dar asa ca curiozitate intreb unde poti vedea cate puncte ai?
eu una nu cred ca scrie cineva pentru puncte,ar fi o prostie.Da poate stiti sa imi spuneti si mie unde ma uit sa vad cate puncte am.


http://community.webshots.com/user/AnaMaria360
"Moare incet cel care nu schimba foaia atunci cand este nefericit,cel care nu risca certitudinea in favoarea incertitudinii pentru a urma un vis,moare cate un pic cel care nu-si permite macar o data in viata sa fuga de sfaturi intelepte"-Pablo Neruda

Mergi la inceput