De ce vor toti puncte?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Ana, vezi ca in stanga in meniu ai undeva Foloseste punctele. Intri acolo si vezi cate puncte ai si ce poti face cu ele.

Nana Motoc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Ce mi-am facut la numeeee.Ma gandeam ca se vede bine cu albastru si uite ce am facut.Multumesc Nana Motoc da cred ca mai bine nu stiam.Nu il pot schimba?Vai de mineeeeeeeeee........


http://community.webshots.com/user/AnaMaria360
"Moare incet cel care nu schimba foaia atunci cand este nefericit,cel care nu risca certitudinea in favoarea incertitudinii pentru a urma un vis,moare cate un pic cel care nu-si permite macar o data in viata sa fuga de sfaturi intelepte"-Pablo Neruda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Se pare ca nu mai pot schimba glow-ul.Asta e.


http://community.webshots.com/user/AnaMaria360
"Moare incet cel care nu schimba foaia atunci cand este nefericit,cel care nu risca certitudinea in favoarea incertitudinii pentru a urma un vis,moare cate un pic cel care nu-si permite macar o data in viata sa fuga de sfaturi intelepte"-Pablo Neruda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Departe de mine gandul de a fi rautacioasa dar m-am intrebat de multe ori ce le-a determinat pe anumite persoane sa-si incetoseze numele, eram sigura ca e la libera alegere a fiecaruia, dupa parerea mea ceata asta pe nume arata urat. Ana-Maria, cum adica nu-ti poti schimba numele, esti obligata sa ramai asa patata cu cerneala?

Nu certati copiii cand viseaza!
Noi
Mitele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

daaaaaaaaaa sunt obligata pentru ca nu mai am puncte sa imi schimb cerneala.Nu stiu ce a fost in capul meu.


http://community.webshots.com/user/AnaMaria360
"Moare incet cel care nu schimba foaia atunci cand este nefericit,cel care nu risca certitudinea in favoarea incertitudinii pentru a urma un vis,moare cate un pic cel care nu-si permite macar o data in viata sa fuga de sfaturi intelepte"-Pablo Neruda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

ana maria : am inteles ca ai putea ulterior sa-ti mai adaugi inca un efect glow... dar tre sa ai rabdare sa faci punctele , din nou... de ce nu te-ai uitat la ceilalti sa vezi ce culoare tre sa aplici?

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

quote:
Originally posted by Veve

quote:
Originally posted by daniella4

...si de bile negre cum faci rost???

Daniella, mama lu'Alexis


Intreab-o pe elise!Cica stie o sursa sigura!


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6



...cica nu stie...

Daniella, mama lu'Alexis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

quote:
Ce mi-am facut la numeeee.Ma gandeam ca se vede bine cu albastru si uite ce am facut.Multumesc Nana Motoc da cred ca mai bine nu stiam.Nu il pot schimba?Vai de mineeeeeeeeee........




Ana Maria noi te iubim shi asha murdarici de cerneala cum esti Nu fii supi!




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Ana Maria, trimite un mesaj admin-ului, el cred ca poate sa-ti curete numele, chiar daca ramai cu punctele pierdute

Nu certati copiii cand viseaza!
Noi
Mitele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela2 spune:

Ana Maria, pune aici multe mesaje doar cu cate doua trei litere pana acumulezi destule puncte si reschimba efectul.Spunea cineva mai sus ca se da un punct pentru fiecare mesaj.Macar asa o sa le vad si eu utilitatea la punctele astea-acum nu peste n ani.

Eu ti le-as da pe ale mele-presupun ca am cateva- acum sunt prea obosita sa caut cate puncte sunt-dar tot pe aici spun fetele ca nu se mai pot da punctele altora-la faza asta si-au pierdut utilitatea imediata.

Bile negre noi putem da sau doar moderatorii?

Si inca ceva care nu are legat. cu titlul dar nu prea am chef sa deschid acum inca un subiect: tot citesc: "acum trei patru ani forumul asta era cu totul altfel..."Unde pot si eu oare sa citesc niste subiecte de atunci?Se mai poate oare sau se sterg?

Multumesc

Mergi la inceput