Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag

Raspunsuri - Pagina 44

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Sper ca Andrei este mai bine si ca maninca si zimbeste tot timpul!

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns body spune:

buna

ce mai face micutul Andrei? Mai dati-ne vesti despre voi?

Mai aveti poze noi cu Andrei?

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Buna Alina. Ne bucuram sa te vedem printre membrii acestui forum :-).

Deoarece Andrei este schimbator precum vremea in aceasta perioada de incalzire globala, noua ne este putin teama sa spunem ca este bine. Insa nici incerc sa nu fiu paranoic - Gogosescu flirtreaza cu asistentele, zambeste cand i se da atentie sau cand isi vede jucariile, plange cand e obosit sau nu reuseste sa tuseasca sau il dor dintisorii (3 iesiti si alti 3 in lucru!) mai mult decat ar trebui. Inca nu reuseste sa stea in funduletz, insa lucreaza de zor la acest aspect precum si la piciorute. Este din nou cu tubusoarele lui de oxigen in nasuc.

Inca nu am avut timp sa facem prea multe poze si recunosc ca nici eu nu am apucat sa le pun pe site pe cele de la Craciun - cand nu sunt la birou iti dai seama ca sunt cu Gogosescu Limonada :-D. Voi incerca insa sa ma revansez (sper ca in weekendul care urmeaza).

Andrei a intrebat astazi de Bogdanel. Poate ne mai dati si voi un mail cu niste poze. Speram ca totul este bine.

Numai bine,

Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns body spune:

Ma bucur sa aud ca sunteti bine si sper ca in curand sa scapati si de tubusoarele de oxigen.
Bogdanel este acum bine. Am mai avut un hop si a trebuit sa mai facem un drum de urgenta in Elvetia dar acum multumim lui D-zeu este sanatos. O sa va povestesc mai multe amanunte pe mail.
Acum suntem la Pitesti pentru a face kinetoterapie pentru a putea sa mergem si noi.
Multa sanatate lui Andrei, voua putere si un pupic dulce de la Bogdanelul pentru Gogosica voastra.

Va pup.

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adar spune:

Si mie, mie nu mi-a trasmis Andrei nimic ????
Eu il pup, si il iubesc si ii doresc acelasi lucru mereu ....sa-i dea si lui Doamne-Doamne, ce imi doresc sa ii dea Maiei ...

_
adar si MAIA (30 martie 2006)
''cel mai iubit copil ...''






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Gu, Ghi, Gaaaa pentru Maia. Suntem foarte intresati de domnisoarele sub 20 de ani :-).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laliq spune:

pupam Andreiutz - micutz - dragutz si smecher si ne rugam pentru el sa se faca bine mai repede ca sa-l poata lua acasa mami si tati.

Asteptam si pozicile.

Multa sanatate va dorim.


Larisa si Matei (26 septembrie 2006)

sa-l ajutam pe Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns body spune:

La multi ani! si multa sanatate Andreiut.

te pupam

Bogdanel+Alina



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Multumim frumos pentru urari.

Cateva noi poze la

/photogallery/Acasa%20-%20Menchen/index.html

Va las pe voi sa ghiciti unde sunt facute :-).

Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns body spune:

Bine ai venit acasa Andrei si sa dea Domnul sa nu te mai intorci in spital decat in vizita.
Pozele sunt super iar Andrei este un frumos si un scump ca intotdeauna. Ii sta foarte bine acasa.

Va pupam si aveti grija de voi si de puiutul vostru drag


Bogdanel+Alina+Dan

Mergi la inceput